Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Ekip Olarak 2. Alacakaranlık Koleksiyoner Festivali’ne Bekliyoruz

Ekip Olarak 2. Alacakaranlık Koleksiyoner Festivali'ne Bekliyoruz

HABERLER

Ekip Olarak 2. Alacakaranlık Koleksiyoner Festivali’ne Bekliyoruz

II. Alacakaranlık Koleksiyoner Festivali

Alacakaranlık 2. Koleksiyoner Festivali Geliyor!

İlki geçen sene düzenlenen “2. Koleksiyoner Festivali ve Açık Hava Film Gösterimi” etkinliğinde bu sene biz de varız! İhtiyacımız olan, hep beklediğimiz güzellikte bir birinden keyifli insanları bir araya getirecek nefis bir etkinlik! Bizim de ufak bir standımız olacak, gelin tanışalım, keyifli vakit geçirelim!  Ayrıca merak edenler için etkinliğin amacını şu şekilde açıklıyor Alacakaranlık ekibi:

“II. Koleksiyoner Festivali ve Açık Hava Film Gösterimi” ile Alacakaranlık, 26 Mayıs 2018’de koleksiyonerleri ve koleksiyon ürünleri satan mağazaları tekrar buluşturuyor!
Alacakaranlık, korku sinemasına olan ilginin arttırılması ve sinema kültürüne destek olunmasını amaçlarken; film arşivcilerinin, plak ve kaset tutkunlarının, figür meraklılarının, çizgi romancıların ve başka koleksiyon ürünü biriktiren kişilerin aralarında iletişim sağlarken, onları koleksiyon ürünleri satan markalarla bir araya getiriyor.

Kadıköy Belediyesi‘nin de destek olduğu ve İDEA Kadıköy‘de gerçekleşecek etkinlik. Ayrıca girişler de ücretsiz olacaktır. 26 Mayıs 2018 tarihinde saat 14.00‘de başlayacak olan etkinlik geceye kadar sürecek. Gündüz zamanlarında etkinliklere katılıp stantlara bakabilirsiniz. The Burning filminin gösterimi de akşam açık havada gerçekleşecek.

Mekân: İDEA Kadıköy

Adres: Kadıköy Belediyesi İDEA, Küçük Moda Burnu Sokak. No:4, Caferağa Mahallesi, Kadıköy – İstanbul

İletişim: Tel: 0535 825 82 11
E-Mail: info@alacakaranlikdergi.com
Twitter: twitter.com/alacakaranlikd
Instagram: instagram.com/alacakaranlikdergi
Facebook: facebook.com/alacakaranlikdergi

Yorumlar

Daha Fazla HABERLER

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top