Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Well Played Toys: Netflix Lost in Space Oyuncakları Yolda!

AKSİYON FİGÜR

Well Played Toys: Netflix Lost in Space Oyuncakları Yolda!

Yapımcı Legendary Entertainment firmasıyla anlaşan Well Played Toys, Netflix Orijinal dizisi Lost in Space oyuncak serisini tüm dünyayla paylaşmaya hazırlanıyor.

Legendary Entertainment ve Well Played Toys, 2018 yılında Netflix tarafından baştan yaratılan bilim kurgu klasiğinden esinlenilmiş bir dizi aksiyon figürü, inşaat, RC aracı ve rol yapma eşyasını içeren dev bir seriyi satışa sunacak. Well Played Toys, aynı zamanda Irwin Allen tarafından yaratılan klasik 1960’ların televizyon dizilerinin retro koleksiyonlarını da geri getirmek için Synthesis Entertainment ile stratejik olarak işbirliği yaptı. Maşallah hortlatılmamış yapım kalmadı ama herkes ekmeğinin peşinde şimdi bir şey de denmiyor.

Toy Fair 2019 Well Played Toys standından, sonbaharda yayınlanacak olan seriden gelen ilk görüntünün de küçük Robinson çocuğumuzun melek kalpli(!) robot arkadaşından olması da bizi sevindirdi açıkçası. Lost in Space seri lansmanını Robinson ailesi ile yapmalarını beklemiyorduk tabii ki. Cheetara’ya 15$ lık micro LED koyan tasarımcı arkadaşlarımızı örnek alıp Robot’un da ay yüzünü bizim için renklendirirler umarım. Piyasaya yeni atılan oyuncak firmalarına böyle küçük tüyoları bir borç biliriz…

Bu serinin gidişatını merakla bekliyorum. Robot’tan sonra insanların tasarımı nasıl olacak? 1960’ların Robot’unu seride görecek miyiz? Robinson ailesinin ve kalan mültecilerin gemileri modellenecek mi? Robot’un gemisi olacak mı? Bunların hepsi için gözüm üstünüzde Well Played.

Bu arada takip edenler için, dizinin ikinci sezonunun 14 Mayıs 2019 tarihinde Netflix’te olacağı söyleniyor. 

 

Tuğçe

Kurucu, İçerik Üreticisi & Daimi Kahkaha @bzztmediatr 🔮💎

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top