Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHabro: Mando Monday İçin Yeni Ürünler Duyurdu!

Habro: Mando Monday İçin Yeni Ürünler Duyurdu!

Hasbro, Mando Monday etkinliği adı altında yeni ürünlerin görsellerini paylaştı. Bunlar Empire Strikes Back filminden Boba Fett’in aracı olan Slave I, Force FX Dark Saber ve Mandalorian dizisindeki Boba Fett’in yeniden boyanmış kaskı.

  • Star Wars: The Black Series The Mandalorian Force FX Elite Lightsaber

Ürünün fiyatının $249.99 olacağı ve çıkış tarihinin de 2021 yazında olacağı açıklandı. Bilindik bir Force FX Lightsaber ile aynı özellikle sahip olacak. Savurma ses efekti, çarpışma hissiyatı gibi özellikleri olacak olan bu ışın kılıcı 3.7V değiştirilebilir pil ile geliyor.

  • Star Wars: The Vintage Collection Boba Fett’s Slave I Vehicle

Empire Strikes Back filminden de hatırlayacağımız Slave I aracının da görselleri paylaşıldı. Ürünün gayet başarılı yapılan detayları var (açılan kokpit, fonksiyonel iniş takımları gibi) ve carbonite içerisindeki Han Solo da pakete dahil. Fiyatı $149.99 olup çıkış tarihinin de 2021 ilkbahar aylarında olacağı açıklandı.

  • Star Wars: The Black Series Boba Fett (Re-Armored) Premium Electironic Helmet

Daha önceden de çıkartmışları oldukları ilk üçlemedeki Boba Fett kaskınının The Mandalorian serisinde gördüğümüz yenilenmiş hali olacak. Elektronik olan kask detay bakımından gayet başarılı olup yukarı ya da aşağı oynatılabilir ledli rangefinder ile geliyor. 1.5V pil gerektiren kaskın içinde piller mevcut değil. 119.99$ fiyata sahip olan kaskın çıkış tarihi 2022 ilkbaharı olarak açıklandı.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -