Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMondo: HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür!

Mondo: HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür!

Mondo, Half-life 2 oyunundan Gordon Freeman‘ın 1/6 ölçekli figürünü duyurdu!

Sanıyorum ki her oyuncunun gözü kulağı Valve duyurularında.  Tabii ki buna ben de dahilim. Ne zaman bir açıklama yapsalar ne zaman bir yenilik duyursalar akıllara gelen ilk soru “Lan yoksa?” oluyor ama sonrasında arkasından gelen “pff bilmem neymiş” efekti kulaklarımızı sağır ediyor.

HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Scale Figure

Biz oyunu bekleye duralım sevgili Mondo, canımız abimiz Gordon Freeman‘ın figürünü yapıvermiş. Benim bildiğim kadarı ile 1/6 ölçekte ilk defa yapılıyor bu figürü. Görsellerden görüldüğü üzere nefis iş çıkartılmış. İkonik kıyafeti, kumaş iç kıyafeti, 25’den fazla artikülasyonuna(eklem noktası) artı olarak: değiştirebilir ellere, ikonik silahlara ve tabii Gravity Gun gibi müthiş eklere sahip.

Modellemesini ve işçiliğini şimdiden çok beğendiğim figürün tasarımcısı Bigshot Toyworks‘dan, Mara Anchete ve Joe Allar imiş.

Figürü bugün itibari ile web siteleri Monodtees.com‘dan ön-sipariş edebilirsiniz. Fiyatı şuan için $200. Ayrıca Mondo Exclusive versiyonu da aynı fiyattan satışta. Mondo Exclusive versiyonu ek olarak Headcrab ile birlikte geliyor. Mart 2020‘de koleksiyonlarımızda yer alacak.

HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Scale Figure

Kutuda Neler Var?

  • The Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür
  • Aydınlatmalı Gravity Gun
  • Çıkarılabilir gözlük
  • Levye
  • Pompa hareketi ile av tüfeği
  • 3 x Frag Bombası
  • Pheropod
  • 7 x Değiştirilebilir eller
  • MONDO EXCLUSIVE: Bonus Headcrab
[foogallery id=”26444″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -