Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMondo: HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür!

Mondo: HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür!

Mondo, Half-life 2 oyunundan Gordon Freeman‘ın 1/6 ölçekli figürünü duyurdu!

Sanıyorum ki her oyuncunun gözü kulağı Valve duyurularında.  Tabii ki buna ben de dahilim. Ne zaman bir açıklama yapsalar ne zaman bir yenilik duyursalar akıllara gelen ilk soru “Lan yoksa?” oluyor ama sonrasında arkasından gelen “pff bilmem neymiş” efekti kulaklarımızı sağır ediyor.

HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Scale Figure

Biz oyunu bekleye duralım sevgili Mondo, canımız abimiz Gordon Freeman‘ın figürünü yapıvermiş. Benim bildiğim kadarı ile 1/6 ölçekte ilk defa yapılıyor bu figürü. Görsellerden görüldüğü üzere nefis iş çıkartılmış. İkonik kıyafeti, kumaş iç kıyafeti, 25’den fazla artikülasyonuna(eklem noktası) artı olarak: değiştirebilir ellere, ikonik silahlara ve tabii Gravity Gun gibi müthiş eklere sahip.

Modellemesini ve işçiliğini şimdiden çok beğendiğim figürün tasarımcısı Bigshot Toyworks‘dan, Mara Anchete ve Joe Allar imiş.

Figürü bugün itibari ile web siteleri Monodtees.com‘dan ön-sipariş edebilirsiniz. Fiyatı şuan için $200. Ayrıca Mondo Exclusive versiyonu da aynı fiyattan satışta. Mondo Exclusive versiyonu ek olarak Headcrab ile birlikte geliyor. Mart 2020‘de koleksiyonlarımızda yer alacak.

HALF-LIFE 2 Gordon Freeman 1/6 Scale Figure

Kutuda Neler Var?

  • The Gordon Freeman 1/6 Ölçek Figür
  • Aydınlatmalı Gravity Gun
  • Çıkarılabilir gözlük
  • Levye
  • Pompa hareketi ile av tüfeği
  • 3 x Frag Bombası
  • Pheropod
  • 7 x Değiştirilebilir eller
  • MONDO EXCLUSIVE: Bonus Headcrab
[foogallery id=”26444″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -