Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Hasbro İkinci Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

Fotoğraf: Marvel Legends Lady Deadpool

AKSİYON FİGÜR

Hasbro İkinci Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

Hasbro İkinci Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

Daha önce sızan bilgilere göre 2018 yılında 2. bir “Deadpool” serisi göreceğimizi biliyorduk. Ama asıl bilmediğimiz şey ise, setin içinde hangi figürlerin olacağı ve BAF figürümüzün ne olacağıydı.

Önümüzdeki aylarda gerçekleşek olan 2018 oyuncak fuarı için hasbro tanıtımlara başladı. İlk olarak 2018’in sonbaharında çıkacak olan yeni “Deadpool” serisinden 3 tane figür, tanıtım fotoğraflarıyla beraber ortaya çıktı.

İlk olarak uzun zamandır beklenen bir figür olan Omega Red figürüne yakından bakalım.

Omega Red:

Son olarak yine ToyBiz zamanlarında çıkan bu figür, o zaman ki çıkan kadar olmasa da, yine de çok güzel bir figür ile karşı karşıya olacağımız belli.

Yayınlanan aşağıdaki fotoğrafta, gerçekten güzel duruyor ve şunu da hatırlatmak lazım. Hasbro son 1 yılda, eksikliği duyulan figürleri, uzun zamandır çıkmayan karakterleri, yeni setlerin içine çok da kötü olmayan yeni halleri ile güzelce serpiştiriyor ve bence bu Legends koleksiyonerleri için büyük bir nimet.

Hele ki ülkemizde ToyBiz zamanında çıkan figürler bulmak yurtdışına göre daha zorken, son 1 yıldaki bu hareketi ile Hasbro bir alkışı hak ediyor.

Hasbro 2.Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

 

İkinci güzel figürümüz ise Lady Deadpool.

Lady Deadpool:

Yine son 1 yıl içinde, gerek çizgi roman serileri, gerekse figür/heykel tarafında popülerliği artan karakterlerden biri oldu.

Aksiyon figürü olarak bakıcak olursak Hasbro’dan önce, Diamond Select tarafından çıkarılan Lady Deadpool figürü, görünüş olarak beğenilsede artikülasyon ve malzeme kalitesi olarak çoğu kişi tarafında beklentinin altında kaldı.

Bende birçok legends koleksiyoneri gibi Hasbro’nun çıkarmasını bekliyordum ve duruma göre seçimimi yapacaktım, fakat son durumlara bakıcak olursak sonuç yine marvel legends olacak gibi gözüküyor.(Henüz kutu içeriği veya gerçek görüntüsü çıkmamasına rağmen)

Son olarak duyurulan figürümüz ise yine bir deadpool, ama bu seferki X-men kostümlü Deadpool hemde bildiğimiz mavi sarı olan kostümü değil onun varyant hali olan.

Hasbro 2.Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

X-Men Costume Deadpoool:

Figür hakkında diyecek şuanlık pek bir şey yok, ama şunu net söyleyebilirim ki  Hasbro, deadpool’un ekmeğinden baya bir süre daha yararlanacak gibi görünüyor.

Yapmasında bir sıkıntı görmesem de bazen olmasa da olurmuş, diyorum.Ama eminim bu figürü bekleyen bir sürü koleksiyoner bulunuyordur. Üstteki resimden ise, yeni çıkacak Deadpool’un kostümünün, çizgi roman versiyonunu görebilirsiniz.

Hasbro 2.Marvel Legends Deadpool Serisini Duyurdu!

 

 

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top