Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Ghostbusters Plasma Serisi Figürleri!

Hasbro: Ghostbusters Plasma Serisi Figürleri!

Evinizdeki hayalet sorununa çözüm geliyor!

Diyelim ki figür koleksiyoncususunuz ve evinizde hayaletler olduğunu düşünüyorsunuz. Bu durumda kimi arayacaksınız?

Çok pahalı olmayan ve süper gözüken figürleri koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız okumaya devam! Hasbro’nun Ghostbusters Plasma serisi tam aradığınız figürler olabilir. Plasma serisi, koleksiyoncular için özel üretilmiş ve filmdeki karakterlere olabildiğince benzetilmiş hareketli figürlerden oluşuyor, yani Hasbro‘nun Star Wars Black serisinin bir çeşidi.

Ön siparişleri başladı ve yaza doğru dükkanlarda görmeye başlamanız mümkün. Bu seride dört ana karakterin yani sıra Dana ve Gozer ile toplam da altı adet figür bulunuyor. Her karakterin kutusundan ek bir parça çıkıyor ve hepsini toplayıp bu parçaları birleştirdiğinizde Teror Dog’u oluşturmuş oluyorsunuz. Keşke Marshmallow Man de olsaydı. Bu kadar laf yeter, fotoğraflara bakıp koleksiyonunuzu planlamaya başlayabilirsiniz.

Peter Venkman:

Ray Stanz:

Egon Spengler:

Ve Winston Zeddemore ve büyük aleti. Yani büyük silahı.

Karşılarına da Dana, Zuul a dönüşmüş haliyle.

Sonuncu olarak Gozer, Star Wars’daki İmparatorun güçlerini mi çaldın?

Yanında kemik olan var mi? Hepsini bir araya getirince elimize geçecek olan Teror Dog.

Hasbro belliki bu seriyi devam ettirmek istiyor. İleride muhtemelen Slimey ve Marshmallow Man’i görebiliriz. Bu sene Ghosbusters’ın yeni filmi geleceği için zamanlama olarak da bu figürlerin sunumu iyi olmuş. Filmden haberiniz yok muydu? Hemen gidip fragmanını izleyin o zaman.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -