Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaREPLİKAHasbro: Ghostbusters - Proton Pack Replikasını Duyurdu!

Hasbro: Ghostbusters – Proton Pack Replikasını Duyurdu!

1984 yılında yayımlanan ilk Ghostbusters filmi kısa sürede popüler kültürün en bilindik serilerinden biri oldu. Ghostbusters ile birlikte popüler olan bir diğer şey ise ilk filmde Egon Spengler karakterinin icat ettiği ve hayaletleri yakalamak için kullanılan Spangler’s Proton Pack aletiydi.

Hasbro da bizlere filmde gördüğümüz bu aletin replikasını üreteceklerini duyurdu. Fakat bu ürün toplanılan bağışlar ile üretilecek ve raflardaki yerini alması ise pakete sahip olmak isteyenlerin azmine bağlı olacak.

Ghostbusters Plasma Series Spengler’s Proton Pack olarak da adlandırılan bu ürün yeterli bağışı toplayabilirse 2023 yılının bahar aylarında raflardaki yerini alacak ve fiyatı da 399.99$ olacak.

 

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -