Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaREPLİKAHasbro: Ghostbusters - Proton Pack Replikasını Duyurdu!

Hasbro: Ghostbusters – Proton Pack Replikasını Duyurdu!

1984 yılında yayımlanan ilk Ghostbusters filmi kısa sürede popüler kültürün en bilindik serilerinden biri oldu. Ghostbusters ile birlikte popüler olan bir diğer şey ise ilk filmde Egon Spengler karakterinin icat ettiği ve hayaletleri yakalamak için kullanılan Spangler’s Proton Pack aletiydi.

Hasbro da bizlere filmde gördüğümüz bu aletin replikasını üreteceklerini duyurdu. Fakat bu ürün toplanılan bağışlar ile üretilecek ve raflardaki yerini alması ise pakete sahip olmak isteyenlerin azmine bağlı olacak.

Ghostbusters Plasma Series Spengler’s Proton Pack olarak da adlandırılan bu ürün yeterli bağışı toplayabilirse 2023 yılının bahar aylarında raflardaki yerini alacak ve fiyatı da 399.99$ olacak.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -