Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHABERLERHasbro: Marvel Legends Serisinden Black Panther Kaskını Duyurdu!

Hasbro: Marvel Legends Serisinden Black Panther Kaskını Duyurdu!

Hasbro‘nun dün gece yaptığı paylaşımda MCU’nun Black Panther filminde karşımıza çıkan T’Challa‘nın kostümünde kullandığı maskesi duyuruldu.

1/1 ölçekli olan kask, 12” (30,5cm) boyutunda durmakta. Tamamen giyilebilir olan maskede, Vibranium efektleri için LED aydınlatmalar da mevcut olacak. Ayrıca maskenin solunda bulunan düğmeye basarak kaskın gözlerindeki lensleri açıp kapatabilirsiniz. Ocak 2023‘te raflardaki yerini alması planlanan ürünün fiyatı ise 130$ civarında olacak.

Duyurulan bu Black Panther kaskının fiyatına değip değmeyeceğine siz karar verin. Bizimle Discord sunucumuzdan düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Şimdilik görüşmek üzere Figürcünün Seyir Defteri okurları, sağlıcakla kalın!

(Haberi yazdığı için Ahmet Oğuzhan BAŞDAĞ‘a teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -