Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHABERLERHasbro: Marvel Legends Serisinden Black Panther Kaskını Duyurdu!

Hasbro: Marvel Legends Serisinden Black Panther Kaskını Duyurdu!

Hasbro‘nun dün gece yaptığı paylaşımda MCU’nun Black Panther filminde karşımıza çıkan T’Challa‘nın kostümünde kullandığı maskesi duyuruldu.

1/1 ölçekli olan kask, 12” (30,5cm) boyutunda durmakta. Tamamen giyilebilir olan maskede, Vibranium efektleri için LED aydınlatmalar da mevcut olacak. Ayrıca maskenin solunda bulunan düğmeye basarak kaskın gözlerindeki lensleri açıp kapatabilirsiniz. Ocak 2023‘te raflardaki yerini alması planlanan ürünün fiyatı ise 130$ civarında olacak.

Duyurulan bu Black Panther kaskının fiyatına değip değmeyeceğine siz karar verin. Bizimle Discord sunucumuzdan düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Şimdilik görüşmek üzere Figürcünün Seyir Defteri okurları, sağlıcakla kalın!

(Haberi yazdığı için Ahmet Oğuzhan BAŞDAĞ‘a teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -