Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro - Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro – Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro tasarımı 6 inçlik (yaklaşık 15 cm) yepyeni bir She-Hulk figürü için ön siparişler Big Bad Toy Store, Dorkside Toys ve Entertainment Earth tarafından açıldı.

Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan aldığı kan ile hayata tutunan avukat Jennifer Walters, bildiğimiz gibi bu kan bağışı sayesinde She-Hulk’a dönüşüyordu . She-Hulk en az Hulk kadar güçlü bir süper kahraman.

Hasbro’da Marvel evreninin bu çok güçlü kadın süper kahramanını bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Figürün iki farklı baş tasarımı ve değiştirilebilir eller ile geldiğini de belirtmiş olalım. Ağustos 2021’de bizlerle buluşmasını beklediğimiz figürün ön sipariş fiyatı ise $22.99. Şahsen fiyat etiketinin oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -