Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro - Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro – Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro tasarımı 6 inçlik (yaklaşık 15 cm) yepyeni bir She-Hulk figürü için ön siparişler Big Bad Toy Store, Dorkside Toys ve Entertainment Earth tarafından açıldı.

Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan aldığı kan ile hayata tutunan avukat Jennifer Walters, bildiğimiz gibi bu kan bağışı sayesinde She-Hulk’a dönüşüyordu . She-Hulk en az Hulk kadar güçlü bir süper kahraman.

Hasbro’da Marvel evreninin bu çok güçlü kadın süper kahramanını bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Figürün iki farklı baş tasarımı ve değiştirilebilir eller ile geldiğini de belirtmiş olalım. Ağustos 2021’de bizlerle buluşmasını beklediğimiz figürün ön sipariş fiyatı ise $22.99. Şahsen fiyat etiketinin oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -