Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro - Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro – Marvel Legends She-Hulk Figürü!

Hasbro tasarımı 6 inçlik (yaklaşık 15 cm) yepyeni bir She-Hulk figürü için ön siparişler Big Bad Toy Store, Dorkside Toys ve Entertainment Earth tarafından açıldı.

Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan aldığı kan ile hayata tutunan avukat Jennifer Walters, bildiğimiz gibi bu kan bağışı sayesinde She-Hulk’a dönüşüyordu . She-Hulk en az Hulk kadar güçlü bir süper kahraman.

Hasbro’da Marvel evreninin bu çok güçlü kadın süper kahramanını bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Figürün iki farklı baş tasarımı ve değiştirilebilir eller ile geldiğini de belirtmiş olalım. Ağustos 2021’de bizlerle buluşmasını beklediğimiz figürün ön sipariş fiyatı ise $22.99. Şahsen fiyat etiketinin oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -