Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Hasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Hasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Yeni bir gün, yeni bir Marvel Legends duyurusu! Hasbro, Infinity Saga serisine ekleme yapmaya tam gaz devam ediyor! Duyurulacak son 3 Infinity Saga figüründen ilki duyuruldu.

Thor Ragnarok filminden ilhamla tasarlanan Surtur! 1/6 ölçeğindeki ve 13-inch (yaklaşık 30 cm) boyundaki figür; detaylı ateş tasarımıyla ve pinless kollara ve bacaklara sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca figürün içeriğinde 2 tane değiştirilebilir ek el ve devasa bir kılıç olmak üzere 3 tane aksesuar yer alıyor.

Figür, her Infinity Saga figürünün kutu tasarımının 13-inch’lik figürler için tasarlanmış bir kutu tasarımına sahip. Figürün fiyatı 52.99$ (446 TL), çıkış tarihi ise 1 Ağustos veya 1 Eylül olarak belirlendi.

Yazı için Süleyman Başoğlu’a teşekkür ederiz.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -