Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Hasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Hasbro: Marvel Legends Infinity Saga Serisi Surtur Figürü Duyuruldu!

Yeni bir gün, yeni bir Marvel Legends duyurusu! Hasbro, Infinity Saga serisine ekleme yapmaya tam gaz devam ediyor! Duyurulacak son 3 Infinity Saga figüründen ilki duyuruldu.

Thor Ragnarok filminden ilhamla tasarlanan Surtur! 1/6 ölçeğindeki ve 13-inch (yaklaşık 30 cm) boyundaki figür; detaylı ateş tasarımıyla ve pinless kollara ve bacaklara sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca figürün içeriğinde 2 tane değiştirilebilir ek el ve devasa bir kılıç olmak üzere 3 tane aksesuar yer alıyor.

Figür, her Infinity Saga figürünün kutu tasarımının 13-inch’lik figürler için tasarlanmış bir kutu tasarımına sahip. Figürün fiyatı 52.99$ (446 TL), çıkış tarihi ise 1 Ağustos veya 1 Eylül olarak belirlendi.

Yazı için Süleyman Başoğlu’a teşekkür ederiz.

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -