Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHasbro: Marvel Legends'dan Yeni Figürler Geliyor!

Hasbro: Marvel Legends’dan Yeni Figürler Geliyor!

 

Geçtiğimiz günlerde Hasbro, Marvel Legends serisi için Wandavision serisinden ve Black Widow filminden yeni figürler duyurdu. Bu figürlere Wandavision serisinin 8. bölümünde gördüğümüz Vision ve Black Widow filmindeki Red Guardian ve Melina Vostokoff karakterlerinin ikili seti bulunmakta.

6” (yaklaşık 18cm) olan Vision figürü tamamen beyaz bir görünüm ve duygusuz bir yüz ifadesiyle karşımıza çıkmakta. Nedeni ise Wandavision’da. Figürün çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

6” boyutundaki Red Guardian ve Melina Vostokoff ikili seti ise Red Guardian karakterinin bir maskeli bir de maskesiz yüz modellemesi, değiştirilebilir 2 çift el, kalkanı ve kendi küçük figürüyle karşımıza çıkacak. Melina karakteri ise değiştirilebilir 3 çift el, 2 adet sopa ve 2 adet de silahıyla gelmekte. Bu setin fiyatı 42.99$ olup çıkış tarihinin ise 2021 yaz aylarında olması planlanıyor. BigBadToyStore sitesinde ön siparişe açık.

 

 

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -