Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Marvel Legends'dan Yeni Figürler Geliyor!

Hasbro: Marvel Legends’dan Yeni Figürler Geliyor!

 

Geçtiğimiz günlerde Hasbro, Marvel Legends serisi için Wandavision serisinden ve Black Widow filminden yeni figürler duyurdu. Bu figürlere Wandavision serisinin 8. bölümünde gördüğümüz Vision ve Black Widow filmindeki Red Guardian ve Melina Vostokoff karakterlerinin ikili seti bulunmakta.

6” (yaklaşık 18cm) olan Vision figürü tamamen beyaz bir görünüm ve duygusuz bir yüz ifadesiyle karşımıza çıkmakta. Nedeni ise Wandavision’da. Figürün çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

6” boyutundaki Red Guardian ve Melina Vostokoff ikili seti ise Red Guardian karakterinin bir maskeli bir de maskesiz yüz modellemesi, değiştirilebilir 2 çift el, kalkanı ve kendi küçük figürüyle karşımıza çıkacak. Melina karakteri ise değiştirilebilir 3 çift el, 2 adet sopa ve 2 adet de silahıyla gelmekte. Bu setin fiyatı 42.99$ olup çıkış tarihinin ise 2021 yaz aylarında olması planlanıyor. BigBadToyStore sitesinde ön siparişe açık.

 

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -