Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Marvel Legends'dan Yeni Figürler Geliyor!

Hasbro: Marvel Legends’dan Yeni Figürler Geliyor!

 

Geçtiğimiz günlerde Hasbro, Marvel Legends serisi için Wandavision serisinden ve Black Widow filminden yeni figürler duyurdu. Bu figürlere Wandavision serisinin 8. bölümünde gördüğümüz Vision ve Black Widow filmindeki Red Guardian ve Melina Vostokoff karakterlerinin ikili seti bulunmakta.

6” (yaklaşık 18cm) olan Vision figürü tamamen beyaz bir görünüm ve duygusuz bir yüz ifadesiyle karşımıza çıkmakta. Nedeni ise Wandavision’da. Figürün çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

6” boyutundaki Red Guardian ve Melina Vostokoff ikili seti ise Red Guardian karakterinin bir maskeli bir de maskesiz yüz modellemesi, değiştirilebilir 2 çift el, kalkanı ve kendi küçük figürüyle karşımıza çıkacak. Melina karakteri ise değiştirilebilir 3 çift el, 2 adet sopa ve 2 adet de silahıyla gelmekte. Bu setin fiyatı 42.99$ olup çıkış tarihinin ise 2021 yaz aylarında olması planlanıyor. BigBadToyStore sitesinde ön siparişe açık.

 

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -