Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Marvel Spider-Man Maximum Venom Ürünlerini Yayınladı!

Hasbro: Marvel Spider-Man Maximum Venom Ürünlerini Yayınladı!

Yeni Hasbro Serisi

Bu hafta sonu gerçekleşen New York Toy Fair’den önce, Hasbro heyecan verici Spider-Man Maximum Venom isimli ürün ağını alıcıların görüsüne sundu. Yeni 6inç (15,24cm) boyutlu Marvel Legends figürleri ve 12inç (30,48cm) Titan Hero figürleri ile birlikte, yeni balçık (çamur) görünümlü figürleri ve venomized role-play giysileri de yayınladılar. Çoğu Walmart’a özel olan,İlkbahar ve Sonbahar dönemlerinde yayınlanması beklenen figürlere gelin daha yakından bakalım.

Bu setlerden ilki, SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM: VENOMLAŞMIŞ IRON MAN ROLE-PLAY SETİ.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM: VENOMLAŞMIŞ IRON MAN ROLE-PLAY SETİ:

19.99$ (122TL) fiyatıyla bu sette, Iron Man, Venom’laşmış şekliyle bulunuyor. Bu bir figür değil, hayranların kullanabileceği Venom’laşmış bir Iron-Man maskesi içeriyor. Süper kahraman maskesi Marvel’in klasik Iron Man tasarımını Venom stiliyle harmanlayarak ortaya çıkarılmış.  Üstelik bir adet ‘Repulsor’ aksesuarı içeren pakette, hayranlar, bu eldivenin içine dart oku ekleyip ateşleyebilecekler. Ayrıca Repulsor aksesuarı, daha rahat dart ateşleyebilmek adına bilek ayarı seçeneğiyle geliyor olacak. Bu role-play aksesuarlarına ilham veren şey ise Disney XD’de yayınlanan animasyonun ta kendisi!

Özet olarak paket maske, repulsor aksesuarı ve 3 köpük dart parçası içerecek ve Walmart’a özel olarak siparişe sunulacak.

Iron Man olur da Captain America olmaz mı? Olur.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM VENOMIZED IRON MAN SET - oop

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO: VENOMLAŞMIŞ CAPTAIN AMERICA FİGÜRÜ:

Yine 19.99$ (122TL) fiyatında olan ve baharda satışa sunulacak ürün Walmart’a özel.  Kaptan Amerika figürü yine Marvel’in klasik Kaptan Amerika görünümünün Venomlaşması sonucu ortaya çıkıyor. Figürle beraber paketin içinde 6 adet aksesuar bulunuyor. Venomlaşmış kurşunları yeniden ve yeniden doldurabileceğiniz Blast Gear Launcher’i Kaptan Amerika figürüne bağladığınızda düğmesine basarak mermiyi ateşleyebiliyorsunuz. Blast Gear Launcher ise ek ücrete ihtiyaç duymadan, zaten satın aldığınız paketin içinde bulunuyor.

SPIDER-MAN MAX VENOM TITAN HERO BLAST GEAR VENOMIZED CAPTAIN AMERICA Figure - oop (1)

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO: VENOM FİGÜRÜ:

Ürünler arasında nispeten daha düşük bir satış fiyatına sahip olan Venom, $15 (91,45TL) fiyatıyla biraz daha çekici dursa da, Kaptan Amerika figüründe pakete dahil olan Blast Gear Aksesuarı bu figürün kendi paketinin içinde yer almıyor ve ayrı olarak satın alınması gerekiyor. Tabii ki yine klasik görünümüyle Venom’u kasları ve dışarıda sallanan dili ile ele alan figür, listedeki diğer ürünlere kıyasla biraz daha uzun. 14inç (35.5cm) boyutunda olan figür Venom’un iriliğini göstermek için yeterli diye düşünüyoruz. Yine de Blast Launcher pakete ek olsaydı, tadından yenmezdi tabii. Son olarak bu figürün İlkbahar’da değil Sonbahar’da yayınlanması bekleniyor.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO VENOM Figure - oop

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO: MILES MORALES FİGÜRÜ:

12inç (30cm) boyutundaki bu Miles Morales figürü yine Venomlaşmış Spider-Man kostümünün içerisindeki Miles Morales şeklinde. $10’lık (61TL) satış fiyatıyla şimdiye kadar ki ürünlerin arasında en ucuzu olsa da, tıpkı Venom figürü gibi venomlaşmış kurşunları kullanabileceğimiz Blast Launcher paketin içinde yer almıyor. Sonbahar’da satışa sunulacak. Walmart ve çoğu büyük satıcıdan satın alınacak.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO MILES MORALES Figure - oop

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO: GHOST SPIDER FİGRÜ

12inç (30cm) boyutu ve 10$ (61TL) fiyatıyla Ghost Spider’de venomlaşmış haliyle karşımıza çıkıyor. Sonbaharda Walmart ve çoğu büyük satıcıdan alabileceğimiz figür, yine yeni yeniden, Blast Launcher’i içermiyor. Ama ucuz etiket, böyle bazı sonuçlar doğurabiliyor.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM TITAN HERO GHOST-SPIDER Figure - oop

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM: IRON MAN VS. VENOMLAŞMIŞ HULK 2’Lİ FİGÜR PAKETİ:

Iron-Man’i normal, Hulk’ı Venomlaşmış haliyle ikili şekilde satın aldığımız bu pakette, Iron Man’ın şansı pek yaver gitmeyecek gibi. 20$ (122TL)‘lik fiyatıyla oldukça güzel bir tablo çizen bu setin tek sıkıntısı, belki de Iron Man ve Hulk’ın ikisinin de 12inç (yaklaşık 30.5cm) olmasıdır. 

SPIDER-MAN MAX VENOM IRON MAN VS VENOMIZED HULK 2-PACK - oop (2)

MARVEL SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM MASKESİ:

Maksimum 5 yaş için üretilen bu figür çocukların Venom gibi giyinebilmesi için ortaya çıkarılmış. Bu havalı maskenin dil kısmı bir kaldıraç yardımıyla yandan yana sallanabiliyor. Büyük versiyonunu da yapsalar ya bunun?

15$ (91TL)‘lik fiyatıyla sonbaharda satışta olacak.

MARVEL’S SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM MASK - oop

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM: PATLAYAN VENOM FİGÜRÜ:

Patlayan derken tam olarak patlayan. Sıkıştır, yaydır ve sürpriz! Patlayan Venom figürü ortaya içinden yeni  ve sürpriz bir figür çıkartıyor. Figürün içinden Gamma Hulk, Kaptan Amerika, Kırmızı Spider-Man, Siyah Spider-Man, Lightening Thor, Groot, Metalik Iron-Man, Miles Morales, Kırmızı Iron-Man, Green Goblin, Astral Doctor Strange ve Modok çıkma olasılığı buluyor. Sürprizleri seviyorsanız 8$ (Yaklaşık 49TL)‘lik fiyatıyla sizi Patlayan Venom Figürü’ne yönlendirelim. Ayrıca güzel de bir doğum günü hediyesi olur. Siz sormadan söyleyelim, figürlerin boyutları belirtilmemiş.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM VENOM BURST Figure - oop (1)

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM: 12.5İNÇ VENOM OOZE FİGÜRÜ:

Bu figürün zehri öyle fazla gelmiş ki, favori simbiyotumuzun ağzından taşıyor, hatta paçalarından bile akıyor. Paketin içinde bulunan mor çamurumsu yapıyı figürün arkasına doldurduğunuz zaman, sıvı, figürün ağzından akmaya ve Venom’un iğrendirici simbiyot yapısını daha iyi sergilemeye yardımcı oluyor. Figürün karanlık tasarımı ise Spider-Man animasyon serisinden esinlenmiş. Çoğu büyük satıcıda satışa sunulacak figür 12.5inç (32cm) boyutunda ve 30$ (181TL) fiyatındadır.

SPIDER-MAN MAXIMUM VENOM VENOM OOZE Figure - oop

MAXIMUM VENOM: PATLAYAN VENOM 2’Lİ PAKETİ:

Patlayıp içerisinden yeni bir figür çıkartan Venom figürünün ikili versiyonu. Fiyat olarak arada bir fark yok. Tekliden iki tane almakla aynı fiyata geliyor ve içerisinden çıkan figürler de bir farklılık göstermiyor. İki Venom’un içinden çıkan karakterler farklılık gösterme garantili ise, daha güvenilir bir seçenek. Lakin bununla da ilgili bilgi bulunmamakta. 16$ fiyatıyla sonbaharda satışa sunulacak.

SPIDER-MAN MAX VENOM BURST 2 PACK - oop

Gelelim Marvel Legends figürlerine. Ülkemizde çok fazla koleksiyonu yapılan Marvel Legends, fiyat/performans olarak sevdiğimiz ürünlerden. Hasbro, 3 adet yeni Venomlaşmış ve 6inç (15cm) figür duyurdu.

MARVEL LEGENDS SERIES 6İNÇ VENOMLAŞMIŞ KAPTAN AMERİKA FİGÜRÜ,

MARVEL LEGENDS SERIES 6-INCH VENOMIZED CAPTAIN AMERICA Figure - oop

MARVEL LEGENDS SERIES 6İNÇ VENOMLAŞMIŞ GHOST SPIDER FİGÜRÜ,

MARVEL LEGENDS SERIES 6-INCH VENOMIZED GHOST SPIDER Figure - oop

MARVEL LEGENDS SERIES 6İNÇ VENOMLAŞMIŞ MILES MORALES FİGÜRÜ.

MARVEL LEGENDS SERIES 6-INCH VENOMIZED MILES MORALES Figure - oop

Bu üç figürün her bir tanesi 20$ etiket fiyatına sahip olacak ve üçü de Walmart’a özel olarak sonbaharda satışa çıkacak. Kaptan Amerika figürü ek olarak 2 aksesuara sahip olacak.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -