Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Rise of the Beasts Filminin İlk Figürlerini Duyurdu!

Hasbro: Rise of the Beasts Filminin İlk Figürlerini Duyurdu!

Hasbro, Transformers‘ın serisinin yeni filmi olan Transformers: Rise of the Beasts filminin ilk figürleri duyurdu. Henüz iki tane figür duyuran Hasbro, önümüzdeki dönemde seriye birçok ekleme yapacaktır.

Studio Series 100′ Deluxe Class Bumblebee

4,5” (10.16cm) boyutundaki figür, 24,99$ fiyatla satışa çıkacak. 23 adımda dönüşebilen figür, lisansı alınmış Chevrolet Camaro moduna dönüşebiliyor. Figür aksesuar olarak ise bir Stinger silahı modellemesi ve bir kol bıçağı modellemesi ile çıkacak. Ayrıca filmden bir sahneyi içeren bir arka plan da figürün kutu içeriğinde bulunacak.

 

Studio Series 99′ Voyager Class Battletrap

6,5” (16.51cm) boyutundaki figür, 34,99 $ fiyatla çıkış yapacak. Battletrap figürü lisanslı GMC marka bir çekici moduna 30 adımda geçebiliyor. Aksesuar olarak ise bir adet topuz akesuarı ile çıkacak. Yine bu figür de filmdeki sahneyi içeren bir arka plan ile gelecek.

1trans2

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -