Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜYeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Star Wars Severleri Buraya Alalım!

Hasbro’dan Star Wars sevdalılarını sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor. The Black Series için birçok figür ön-siparişe açıldı. Lafı daha da uzatmadan figürlere bir göz atalım.

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Imperial Stormtrooper 

Mandalorian dizisinden esinlenilerek tasarlanan figürümüz 6 inç boyutunda olup, yaratıcı pozlar yaratabileceğiniz bir Blaster tüfek ve çeşitli artikülasyon(eklem) noktalarına sahip. Figürümüz $19.99 fiyatı ile 2020 Sonbaharında koleksiyoncular ile buluşmayı bekliyor. Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

 

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Clone Trooper (Kamino)

Bu figürdeki zırhın işçiliği bir hayli gerçeğini andırıyor, modelleme açısından iyi bir iş çıkartılmış. Figürümüzde de yine bir Blaser Tüfek ve ek olarak bir keskin nişancı tüfeği mevcut. Eğer koleksiyonunuzda Clone Trooper’lardan hoşlanıyorsanız bizce gayet güzel bir parça. Figür $19.99 şeklinde fiyatlandırılmış ve 2020 Sonbaharında çıkış yapacak.

Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

 

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Luke Skywalker ve Yoda Deluxe Pack

Usta-çırak ikilimiz karşımıza Deluxe Pack olarak çıkıyor. Çeşitli eklem noktaları ve aksesuarlar ile Luke’un eğitimini canlandırmak mümkün. Luke, yanında bir adet çanta, bir adet ışın kılıcı ve bir pistol ile geliyor. Yoda’nın elinde ise klasik bastonunu görüyoruz. Figürlerimiz  için fiyat $39.99 şeklinde belirlenmiş ve çıkış tarihleri aynı olarak 2020 Sonbaharı şeklinde belirtilmiş. Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -