Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜYeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Star Wars Severleri Buraya Alalım!

Hasbro’dan Star Wars sevdalılarını sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor. The Black Series için birçok figür ön-siparişe açıldı. Lafı daha da uzatmadan figürlere bir göz atalım.

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Imperial Stormtrooper 

Mandalorian dizisinden esinlenilerek tasarlanan figürümüz 6 inç boyutunda olup, yaratıcı pozlar yaratabileceğiniz bir Blaster tüfek ve çeşitli artikülasyon(eklem) noktalarına sahip. Figürümüz $19.99 fiyatı ile 2020 Sonbaharında koleksiyoncular ile buluşmayı bekliyor. Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

 

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Clone Trooper (Kamino)

Bu figürdeki zırhın işçiliği bir hayli gerçeğini andırıyor, modelleme açısından iyi bir iş çıkartılmış. Figürümüzde de yine bir Blaser Tüfek ve ek olarak bir keskin nişancı tüfeği mevcut. Eğer koleksiyonunuzda Clone Trooper’lardan hoşlanıyorsanız bizce gayet güzel bir parça. Figür $19.99 şeklinde fiyatlandırılmış ve 2020 Sonbaharında çıkış yapacak.

Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

 

  • Star Wars: The Black Series 6-Inch Luke Skywalker ve Yoda Deluxe Pack

Usta-çırak ikilimiz karşımıza Deluxe Pack olarak çıkıyor. Çeşitli eklem noktaları ve aksesuarlar ile Luke’un eğitimini canlandırmak mümkün. Luke, yanında bir adet çanta, bir adet ışın kılıcı ve bir pistol ile geliyor. Yoda’nın elinde ise klasik bastonunu görüyoruz. Figürlerimiz  için fiyat $39.99 şeklinde belirlenmiş ve çıkış tarihleri aynı olarak 2020 Sonbaharı şeklinde belirtilmiş. Yeni Star Wars: The Black Series, The Vintage Collection Figürleri!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -