Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaREPLİKAHasbro: Star Wars - Darth Revan Işın Kılıcını Duyurdu!

Hasbro: Star Wars – Darth Revan Işın Kılıcını Duyurdu!

Hasbro, henüz kitapların birkaç yerinde geçen ve gelecek olan Knights of the Old Republic oyunu dışında Canon olarak görmediğimiz Darth Revan‘ın ışın kılıcını duyurdu.

Force FX serisine ait olan bu Lightsaber, hem mor hem de kırmızı kristal ile kullanılabiliyor. Renk değiştirme özelliğinin olması kılıcı iki şekilde de kullanmaya olanak sağlıyor. Bunun dışında kılıç kısmını çıkartıp sadece kabzasını sergileyebileceğiniz Lightsaber, 2 adet kristal ve bir adet de stant ile gelmekte.

Lightsaber’ın fiyatına geçecek olursak 280$‘lık bir fiyat karşımıza çıkmakta. Ürünün çıkış tarihinin ise 2023 Nisan ayında olması bekleniyor. Lightsaber’a BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -