Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaREPLİKAHasbro: Star Wars - Darth Revan Işın Kılıcını Duyurdu!

Hasbro: Star Wars – Darth Revan Işın Kılıcını Duyurdu!

Hasbro, henüz kitapların birkaç yerinde geçen ve gelecek olan Knights of the Old Republic oyunu dışında Canon olarak görmediğimiz Darth Revan‘ın ışın kılıcını duyurdu.

Force FX serisine ait olan bu Lightsaber, hem mor hem de kırmızı kristal ile kullanılabiliyor. Renk değiştirme özelliğinin olması kılıcı iki şekilde de kullanmaya olanak sağlıyor. Bunun dışında kılıç kısmını çıkartıp sadece kabzasını sergileyebileceğiniz Lightsaber, 2 adet kristal ve bir adet de stant ile gelmekte.

Lightsaber’ın fiyatına geçecek olursak 280$‘lık bir fiyat karşımıza çıkmakta. Ürünün çıkış tarihinin ise 2023 Nisan ayında olması bekleniyor. Lightsaber’a BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -