Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4'lü Paket!

Hasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4’lü Paket!

Hasbro Black Series 4’lü Paket

Son zamanlarda gelen ve gelecek olan Black Series’lerden fazlasıyla memnunum açıkçası. Canlı görmeden kesin bir karara varamayız tabii ki ama boyamalara dikkat eden ve takıntılı olan arkadaşlar için biraz daha tatmin edici figürlerle karşı karşıyayız. Ama şunu söyleyebilirim ki: Artık Kylo Ren görmekten sıkıldım. Daha majör karakterlerden ziyade yan veya eski karakterlere yer vermeleri Star Wars figürlerinin esas olayı benim için.

Hasbro gelecek olan yeni Star Wars exclusive setini yayınladı. Yeni Star Wars The Black Series First Order 4’lü Paketi’nin Disney Parks’ta çıkışı, Disney’s Star Wars: Galaxy’s Edge’in açılışı ile aynı zamana denk geliyor.

Set içersinde 3 karakter ve MSE Droidi mevcut.

  • Kylo Ren
  • Commander Pyre
  • Mountain Trooper
  • MSE Droid

Commander Pyre ve Mountain Trooper figürleri sadece Star Wars: Galaxy’s Edge’te satışa açılacak.  Set ile alakalı bilgiler elimize ulaştığı zaman sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

 

[foogallery id=”21140″]

 

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -