Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4'lü Paket!

Hasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4’lü Paket!

Hasbro Black Series 4’lü Paket

Son zamanlarda gelen ve gelecek olan Black Series’lerden fazlasıyla memnunum açıkçası. Canlı görmeden kesin bir karara varamayız tabii ki ama boyamalara dikkat eden ve takıntılı olan arkadaşlar için biraz daha tatmin edici figürlerle karşı karşıyayız. Ama şunu söyleyebilirim ki: Artık Kylo Ren görmekten sıkıldım. Daha majör karakterlerden ziyade yan veya eski karakterlere yer vermeleri Star Wars figürlerinin esas olayı benim için.

Hasbro gelecek olan yeni Star Wars exclusive setini yayınladı. Yeni Star Wars The Black Series First Order 4’lü Paketi’nin Disney Parks’ta çıkışı, Disney’s Star Wars: Galaxy’s Edge’in açılışı ile aynı zamana denk geliyor.

Set içersinde 3 karakter ve MSE Droidi mevcut.

  • Kylo Ren
  • Commander Pyre
  • Mountain Trooper
  • MSE Droid

Commander Pyre ve Mountain Trooper figürleri sadece Star Wars: Galaxy’s Edge’te satışa açılacak.  Set ile alakalı bilgiler elimize ulaştığı zaman sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

 

[foogallery id=”21140″]

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -