Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4'lü Paket!

Hasbro: Star Wars Exclusive The Black Series First Order 4’lü Paket!

Hasbro Black Series 4’lü Paket

Son zamanlarda gelen ve gelecek olan Black Series’lerden fazlasıyla memnunum açıkçası. Canlı görmeden kesin bir karara varamayız tabii ki ama boyamalara dikkat eden ve takıntılı olan arkadaşlar için biraz daha tatmin edici figürlerle karşı karşıyayız. Ama şunu söyleyebilirim ki: Artık Kylo Ren görmekten sıkıldım. Daha majör karakterlerden ziyade yan veya eski karakterlere yer vermeleri Star Wars figürlerinin esas olayı benim için.

Hasbro gelecek olan yeni Star Wars exclusive setini yayınladı. Yeni Star Wars The Black Series First Order 4’lü Paketi’nin Disney Parks’ta çıkışı, Disney’s Star Wars: Galaxy’s Edge’in açılışı ile aynı zamana denk geliyor.

Set içersinde 3 karakter ve MSE Droidi mevcut.

  • Kylo Ren
  • Commander Pyre
  • Mountain Trooper
  • MSE Droid

Commander Pyre ve Mountain Trooper figürleri sadece Star Wars: Galaxy’s Edge’te satışa açılacak.  Set ile alakalı bilgiler elimize ulaştığı zaman sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

 

[foogallery id=”21140″]

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -