Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: Star Wars The Mandalorian 6": Heavy Infantry Mandalorian!

Hasbro: Star Wars The Mandalorian 6″: Heavy Infantry Mandalorian!

Bir Mandalorian figürüde Hasbro’dan, fakat bu o beklediğiniz karakter değil!

Mandalorian figür yağmuru devam ediyor. Neredeyse son 3-4 haftadır her bir firmadan Mandalorian figürü karşımıza çıktı (Sideshow, Hasbro, Lego, Funko POP!). Bu seferki haber de Hasbro’dan ama bu sefer Mandalorian dizisinde 3. bölümde gördüğümüz (hayır hayır bebek Yoda değil) ondan birazcık daha zırhına önem vermiş birisi ‘The Sin’.

Neden bilmiyorum ama bu karakteri sevdim. Bunun nedeni belki de Battlefront oyunlarında sürekli seçtiğim karakterlere benziyor olması yada üçüncü bolümünde bu diziyi daha da çok sevmeme sebep olması olabilir.

Figür, iki elle tutulabilen silahı ve mavi zırhı ile öne çıkıyor.

Hasbro – Star Wars The Black Serisinin yeni figürü diğerleri gibi 6”(15 cm) boyunda olacak. Fiyatı Amerika’da $29.99 olarak açıklanmış, bakalım diğer ülkelerde fiyatlandırılması nasıl olacak.

Fotoğraflarında da gördüğünüz gibi yine birçok detayı düşünülmüş ve koleksiyonlarınız arasına girmeyi hak eden türden bir figür olmuş.

Diziyi izleyip sevmeye başladıysanız siz de benim gibi tahmin yürütüyor olabilirsiniz; bebek Yoda’da büyük ihtimalle Hasbro’nun planları arasındadır. Öyle gözüküyor ki Mandalorian dizisi karakterlerinden daha birçok figür gelecek gibi. Bakalım dizi haftaya hangi yani karakterler ve hikaye ile karşımıza çıkacak. İyi seyirler.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -