Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro: TVC Serisine İki Yeni Return of the Jedi Seti Ekliyor!

Hasbro: TVC Serisine İki Yeni Return of the Jedi Seti Ekliyor!

Hasbro, Bring Home the Galaxy etkinliği için bu hafta iki yeni The Vintage Collection setini duyurdu. Duyurulan bu setlerin içinde 3.75” ölçekli büyük bir Bunker ve AT-ST mevcut.

 

Star Wars – The Vintage Collection – Endor Bunker

İlk set iki parçadan oluşuyor. İlk parça, Endor Bunker seti olurken ikinci parçamız ise Scout Trooper zırhı içinde olan Endor Rebel Commando aksiyon figürü olacak. Star Wars: Return of the Jedi filmindeki ikonik ortamdan esinlenen bu figür için ön siparişler açıldı. Setin fiyatı ise 59$ olarak açıklandı. Ayrıca çıkış tarihinin ise 2023 yılının ikinci çeyreğinde olması bekleniyor.

 

Star Wars – The Vintage Collection – AT-ST & Chewbacca

İkinci set ise yine iki parçadan oluşuyor. İlk parçamız AT-ST olurken ikinci parçamız ise Chewbacca‘nın ta kendisi olacak. Bu figür orijinal Kenner serisinden etkilenirken, birinci sınıf detaya ve dizayna sahip. Setin fiyatı ise 89.99$ olarak açıklandı. Yine bu setin de 2023 yılının 2. çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -