Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHasbro'dan Kenobi Dizisinin Yeni Ürünleri Geliyor!

Hasbro’dan Kenobi Dizisinin Yeni Ürünleri Geliyor!

Aman aman nereye geldik?! Selamlar sevgili FSD ailesi, yine ben. Bildiğiniz üzere Disney+‘da yayınlanan Obi-Wan Kenobi dizisi geçtiğimiz gün sezon finali yaptı. Dizinin sezon finali ile beraber biz koleksiyoncular için de yeni maddi zararlar, efendim yeni para tuzakları ortaya çıkmış oldu.

Dizinin sezon finali ile beraber pek sevgili Hasbro bizler için çeşitli kategorilerde koleksiyon ürünleri duyurdu. Bunlardan ilki dizide de izlediğimiz Inquisitorlar’ın kullandığı ışın kılıçlarıydı.

(Neymiş bu Inquisitor diyenler için Asabi Bey! Bir içerik yazısı yazsanız çok güzel olmaz mı?) (Asabi olarak edit yaparken ben: Olur olur yeriz.)

 

STAR WARS: LIGHTSABER FORGE INQUISITOR MASTERWORKS

2022 sonbaharında 66.99$ satış fiyatı ile raflarda yerini alacak. Daha önce Darth Maul’un ışın kılıcında da gördüğümüz gibi bu kılıç da iki ayrı ışın kılıcının birleşmesi ile bir araya geliyor ve bizlere aynı anda 2 farklı şekilde sergileme opsiyonu sunuyor. Bunun yanı sıra 2 ayrı elektronik başlık ve 3 klipsli bir halka ile çeşitliliğini artırıyor. Daha çok küçük yaştakiler için tasarlanış olsa da koca koca adamlar olmamız bunları alamayacağımız anlamına gelmiyor değil mi.

 

Star Wars: Black Series Ned-B

Eh, Hasbro dedik, Star Wars dedik, tabii ki bir de Black Series ürünü olacaktı. Karşınızda bütün samimi halleri, dosta güven düşmana korku salan tavrı ile Ned-B.

Açıkçası bir süredir Black Series ürünlerinden uzak dursam da bu 6 inçlik figür, koleksiyonuma katmak isteyeceğim parçalardan bir tanesi. 33.99$’lık fiyatı beni bir tık üzse de gerek modellemesi gerek işçiliği beni çok heyecanlandırdı. Ne yazık ki ürünü koleksiyonuma katmak için 2022 sonbaharına kadar beklemek zorundayım.

Star Wars: The Black Series 6" Deluxe NED-B (Obi-Wan Kenobi) Gallery Image 5

 

Star Wars: Vintage Collection Obi-Wan Kenobi Multipack

Aman efendim yaz yaz bitmiyor! 3.75” koleksiyoncuları için kaçırmamalarını gerektiğini düşündüğüm bu üçlü ürün ise bizlere bir adet Ben Kenobi (Tibidon Station), bir adet Teeka ve bir adet de Purge Trooper (Phase II Armor) ile geliyor. 50.99$’lık satış fiyatına sahip bu ürünü alacak koleksiyoncu dostlarım 2023 ilkbaharına kadar sabretmek zorunda.

 

Eh ne dersiniz, Hasbro burada bırakır mı? Daha çok figür gelir mi? Sizce Obi-Wan Kenobi dizisinden hangi figürler gelmeli? Bizlere Instagram’dan yazmayı unutmayın! May the force be with you!


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -