Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHasbro'dan Marvel Legends Infinity Saga Figürleri Gelmeye Devam Ediyor!

Hasbro’dan Marvel Legends Infinity Saga Figürleri Gelmeye Devam Ediyor!

Hasbro, Marvel Legends Infinity Saga serisine ekleme yapmaya tam gaz devam ediyor. Bugün 5 yeni figür daha duyurdu. Bunlardan ilki Iron Man Mark III figürü.

Figür ince detaylara sahip. Ayrıca figür pinsiz kollara ve bacaklara sahip. Figürün içeriğinden de 1 ek kafa, 1 çift el ve 3 tane zırh silahı parçası olmak üzere 6 aksesuar çıkıyor.

Diğer 4 figür ise 2 Pack olacak şekilde duyuruldu: Iron Man 3- Happy Hogan ve Iron Man Mark XXI 2 Pack ve Avengers: Endgame- Captain Marvel ve Rescue 2 Pack

 

Iron Man 3 Seti

Iron Man Mark XXI, Iron Man Mark VII figürünün re-paint versiyonu olduğu görülürken; Happy Hogan için ise yeni bir kalıp yapıldığını söyleyebiliriz.

Setin içeriğinde Iron Man Mark XXI için bir çift ekstra el ve bir çift ışın efekti; Happy Hogan için de bir telefon olmak üzere 5 tane aksesuar yer alıyor.

 

Avengers: Endgame Seti

2. setimize baktığımız zaman Rescue figüründe re-paint yapılıp yeniden satışa sürüldüğü gözlemlenirken, Captain Marvel için yeni bir kalıp kullanıldığı görülüyor. 2 figür de ince detaylara sahip.

Ayrıca setin içeriğinde Captain Marvel için 4 farklı ek el ve bir nano gauntlet; Rescue için ise figürün ilk çıktığı Hulk Wave‘deki aksesuarlarına 2 yeni kafa, sırtındaki parçaya 2 tane eklenti ve bir çift ışın efekti olmak üzere toplamda 13 aksesuar çıkıyor.

İki 2 pack’in kutusu da klasik Infinity Saga serisinin tasarımına sahip. Iron Man 3 seti Target exclusive, Avengers: Endgame 2 seti ise Amazon exclusive olarak satışa sunulacak. İki setin çıkış tarihi 1 Ağustos, fiyatları ise 49.99$ olarak belirlendi. İki set de kendi sitelerinde ön siparişe açıldı.

Figürlerin detaylı görselleri sırasıyla aşağıda mevcuttur.

(Haberi yazdığı için Süleyman Başoğlu‘na teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -