Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERHCG: Ghostbsuters Ecto Goggles Prop Replika!

HCG: Ghostbsuters Ecto Goggles Prop Replika!

Hollywood Collectibles Group (HCG), Ghostbusters: Ecto gözlükler için ön-siparişi açtı!

HCG alanının en iyi markalarından birisi bana göre. Yaptıkları her işi hayranlıkla takip ediyorum. Ghostbusters: Ecto gözlüğüde diğer işleri gibi muhteşem. Koleksiyonerlik hayatımın en son noktası ne olur diye düşünürken aklım hep prop işine gidiyor!

Konuyu daha fazla dağıtmadan ürünümüze dönelim biz. Gözlüğümüz 1:1 ölçekte üretilmiş. Biliyorsunuz gözlük sayesinde sevgili Ghostbusterslarımız hayaletleri görebiliyorlar. Gözlüğün 14 inç x 14 inç ekrana ekrana sahip. Bu arada hatırlatma fayda var gözlük sergilenmek içindir, takıp hayalet kovalamayın sonra! =)

HCG tarafından daha önce piyasaya sürülen Ghost Trap ile birlikte efsane sergileme imkanına ulaşabilirsiniz.

Ecto Goggles Prop Replika’nın fiyatı 399.95 dolar olarak belirlenmiş ve 500 adet ile sınırlandırılmıştır. Size özel numaralandırılmış bir HCG Exclusive Edition versiyonu da mevcuttur. Exclusive versiyonu, 399.95 dolar fiyatla satılıyor ve dünya çapında sadece 150 parça ile sınırlı durumda.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -