Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERHCG: Ghostbsuters Ecto Goggles Prop Replika!

HCG: Ghostbsuters Ecto Goggles Prop Replika!

Hollywood Collectibles Group (HCG), Ghostbusters: Ecto gözlükler için ön-siparişi açtı!

HCG alanının en iyi markalarından birisi bana göre. Yaptıkları her işi hayranlıkla takip ediyorum. Ghostbusters: Ecto gözlüğüde diğer işleri gibi muhteşem. Koleksiyonerlik hayatımın en son noktası ne olur diye düşünürken aklım hep prop işine gidiyor!

Konuyu daha fazla dağıtmadan ürünümüze dönelim biz. Gözlüğümüz 1:1 ölçekte üretilmiş. Biliyorsunuz gözlük sayesinde sevgili Ghostbusterslarımız hayaletleri görebiliyorlar. Gözlüğün 14 inç x 14 inç ekrana ekrana sahip. Bu arada hatırlatma fayda var gözlük sergilenmek içindir, takıp hayalet kovalamayın sonra! =)

HCG tarafından daha önce piyasaya sürülen Ghost Trap ile birlikte efsane sergileme imkanına ulaşabilirsiniz.

Ecto Goggles Prop Replika’nın fiyatı 399.95 dolar olarak belirlenmiş ve 500 adet ile sınırlandırılmıştır. Size özel numaralandırılmış bir HCG Exclusive Edition versiyonu da mevcuttur. Exclusive versiyonu, 399.95 dolar fiyatla satılıyor ve dünya çapında sadece 150 parça ile sınırlı durumda.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -