Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERHenry Cavill, Warhammer Projesinin Başına Geçtiğini Açıkladı!

Henry Cavill, Warhammer Projesinin Başına Geçtiğini Açıkladı!

Amazon, Warhammer 40,000‘nın küresel haklarını Games Workshop‘tan aldığını duyurdu. Eski Superman aktörü Henry Cavill, Amazon’un gelecekteki Warhammer 40,000 projelerinde başrol ve yapımcı olarak karşımıza çıkacak. İlk projenin ise bir televizyon dizisi olması bekleniyor.

Amazon ve MGM başkanı Jennifer Salke, Henry Cavill ile Warhammer projesi ile ilgili çalışmaktan mutluluk duyduğunu ve hayranlara yeni projelerini tanıtmak için heyecanlı olduklarını söyledi. Henry Cavill ayrıca bu sözleri ekledi: “Warhammer’ı çocukluğumdan beri seviyorum ve bu anı benim için gerçekten özel kılıyor. Başlangıcından itibaren bu sinematik evrene önderlik etme fırsatı büyük bir onur ve sorumluluktur. Bunun gerçekleşmesi için Vertigo, Amazon Studios ve Games Workshop’un gösterdiği onca sıkı çalışma için daha fazla minnettar olamazdım. Bu rüyayı gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştık.

Henry Cavill, geçtiğimiz günlerde James Gunn‘la bir toplantı yaptığını ve James Gunn’ın daha genç bir Superman ile DC Universe‘e devam etmek istediği için rolü bıraktığını söyleyerek hayranlarını çok üzmüştü. Bu haberle Henry Cavill hayranlarını biraz da olsa sevindirdi.

Henry Cavill claims he's been fired as Superman by new DC bosses


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -