Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Diamond Select Toys: DC Comics’in Gücü Adına Diyor!

DC Collectibles: 'Kasım'da Aşk Başkadır' Dedi

HEYKEL

Diamond Select Toys: DC Comics’in Gücü Adına Diyor!

 

”It’s one of your surveillance drones.”

Diamond Select Toys da geçen günlerdeki ardı ardına gelen figür camiasının son dakika haberlerinden ayrı kalmadı ve kendisi de üç adet yeni statülerini duyurdu. Diamond Select ToysDC Comics animasyon ve DC Comics televizyon dünyalarını keşfettikten sonra burayı sevmiş olmalı ki burada kalıp yeni şeyler üretmeye devam ediyor. Üç yeni statüsü, Harley Quinn, Superman ve Batman Who Laughs oluyor. 

İlk haberimize Harley Quinn yer alıyor. Dinamitlerle dolu bir sandığın üstünde oturan minik prensesimiz, bacak bacak üstüne atıp ellerini arkada birleştirmiş ve ben bir şey yapmadım ki her şey kendiliğinden oldu bakışı ile tatlı tatlı gülümsüyor. Üstünde de her zamanki kırmızı-siyah korsesi ve kombini ile karşımıza çıkıyor. 8 inç boyutunda olan PVC statümüz çok hoş gözüküyor.

Benim de şahsen yakından takip ettiğim ve ilk çıktığı zamandan itibaren takibime giren Batman Who Laughs‘ın statüsü bir de Diamond Select Toys‘dan geliyor. Statü cidden dikkat çekiyor diyebiliriz. Yaklaşık 9 inç boyutunca olacak ve ayrıntılı boyalı detaylara sahip ayrıntılı bir tasarıma sahip.

Son olarak da Superman‘in statüsünü ele alıyoruz kısaca. 9 inç boyutundadır. Klasik Superman duruşunda diyebiliriz kendisi için savaşmaya her an hazır modda duruşuyla. Ayrıca Superman‘in tasarımı da nostaljik Superman tarzında.

Web sitesi için: http://www.diamondselecttoys.com/2018/04/the-dc-comic-universe-joins-the-world-of-gallery-pvcs/

 

Okumaya Devam Et
Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top