Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

HCG: “Alien Covenant” Filminin “Xenomorph” evinize gelsin!

Fotoğraf: HCG

HEYKEL

HCG: “Alien Covenant” Filminin “Xenomorph” evinize gelsin!

 Final report of the commercial starship Nostromo, third officer reporting.”

1979 yılında Ridley Scott tarafından hayatımıza giren Alien filminin ardından 1986 yılında Aliens, 1992 yılında Alien 3, 1997 yılında Alien: Resurrection, 2012 yılında Prometheus ve 2017 yılında da Alien: Covenant filmleri ile Alien serisine doymuştuk ve gelecek filmler ile de doymaya devam edeceğiz. İşte hazır bu doyma merasimi devam ederken, bu saydığımız filmlerin baş kahramanı olan Alien‘ımız yani Xenomorph‘umuzun heykeli de çıkıyormuş son aldığımız haberlere göre. Marka ise genellikle film heykelleri üreten Hollywood Collectibles Group. 

HCG: "Alien Covenant" Filminin "Xenomorph" evinize gelsin!

HCG: “Alien Covenant” Filminin “Xenomorph” evinize gelsin!

Heykel cidden filmdeki kadar detaylandırılmış. Her noktası detaylıca işlenmiş. En güzel tarafı ise filmdeki 3d dosyaları kullanılarak üretilmiş olması. 1:4 ölçekte (68cm) olacak heykelimiz polystone maddesinden üretilmiştir. Polystone nedir diye sorarsanız eğer heykeltıraşların, heykellerinde kullandığı polyester karışımı sert bir malzeme diyebiliriz.

Ayrıca her bir parçası elle boyanmıştır. Dünya çapında 150 adet olarak üretilecek olan Alien XenomorphEkim 2018‘den itibaren sizin olabilecek. Standart ve Exclusive versiyonları mevcut. Exclusive versiyonunda bir isim tabelası ile birlikte geliyor. Fiyatı: 799.95 dolar civarında tabii. Web sitelerinde taksitlendirme seçenekleri de mevcut.

Web Sitesi: https://www.hollywood-collectibles.com

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top