Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Iron Studios: Marvel Comics 1/4 Hulk Heykeli Ön-Siparişte!

Fotoğraf: Iron Studios

HEYKEL

Iron Studios: Marvel Comics 1/4 Hulk Heykeli Ön-Siparişte!

1/4  Ölçekli Hulk Heykeli!

Iron Studios‘dan yeni ve başarılı bir heykel çalışması Marvel evreninin yeşil asabi devi: Hulk.

Heykelin modellemesine ve tasarım aşamalarını ele alıp bir bütün halinde baktığımızda filmlerden daha çok çizgi roman tarafına kayan çizgiler barındırdığını görüyoruz ve bu oldukça hoş bir detay olarak işlenmiş durumda. Şimdi heykelin biraz daha ayrıntılarına bakalım.

Heykele baktığımızda oldukça devasa bir Hulk ile karşı karşıya kalıyoruz 83 cm yüksekliğinde, 53 cm eninde ve 44 kg ağırlığında.

Heykelin pozlamasına bakacak olursak, dinamik bir yapı kazandırılarak modellenmiş durumda ve sağ elinde ateşlenmiş bir füzeyi tutmakta bunların yanı sıra heykel bir standa sahip ve bu stand üzerinde düşmüş enkaz halinde bir helikopter barındırmakta. Bu detay ise standı sıradan bir yapı olmaktan çıkarıp bir diorama havası katmakta.

Hulk bir ayağı ile bu helikopterin üstüne basmakta ve standın zemini çöl bir zemini andıracak şekilde tasarlanmış durumda. Tüm bunların yanı sıra Heykel dört farklı kafa modellemesi içermekte.

Heykel şu an için ön siparişe açık durumda ve limitli üretime sahip Sideshow‘un sitesinden ulaşılabilir durumda. Belirlenen satış fiyatı ise $1299,99. Tam olarak ise piyasaya çıkış tarihi 2019’un Ekim ve Aralık ayları olarak belirlenmiş durumda.

Aşağıdaki galeriden heykelin detaylı fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top