Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Kotobukiya ARTFX J: My Hero Academia – Izuku Midoriya Heykelini Duyurdu! 

Fotoğraf: Kotobukiya

HEYKEL

Kotobukiya ARTFX J: My Hero Academia – Izuku Midoriya Heykelini Duyurdu! 

“The deeper the darkness the more dazzling the light shines.” – Izuku Midoriya

Kotobukiya, son zamanlarda oldukça popüler olan ve benim de çok sevdiğim bir anime olan “My Hero Academia”dan Izuku Midoriya’nın heykelini duyurdu. Kahramanlığın meslek olduğu zamanda geçen anime olan “My Hero Academia”da baş rolümüz Izuku Midoriya olup onun baştan sona kahraman olma hikayesini konu alıyor. 

Kotobukiya, My Hero Academia – Izuku Midoriya ARTFX J Heykeli, 1/8 ölçek ebada sahip. Materyal olarak ise ABS ve PVC kullanılmış. Haziran 2019’da $91,99 (yaklaşık 502 TL) gibi bir fiyattan satışa çıkacak. Bu ARTFX J heykel serisinde anime’nin diğer karakterleri olan Katsuki Bakugo, Shoto Todoroki ve Ochaco Uraraka’da yer alıyor.

Kimdir?

Izuku Midoriya ( 緑谷出久 ), Deku ( デク ) olarak da bilinen, Boku no Hero Academia animesinin ana karakteridir.

Özgünlüğü olmadan doğduğu halde hayali 1 numaralı kahraman All Might gibi olabilmektir. Daha sonradan All Might onu yakından izlemeye başlar, U.A. Lisesi’nde öğrenim görmeye başlamadan önce One For All özgünlüğünün dokuzuncu kullanıcısı olur.

Midoriya, oldukça ürkek, yardımsever ve kibar bir çocuktur. Normal olmayan durumlarda abartılı ifadelerle, aşırı tepki verir. Özgünlüksüz doğduğu için küçükken sürekli zorbalığa uğradığından, ilk başta oldukça güvensizdir, özellikle kahraman olma hayallerinin boşa olduğunu ifade eden, Bakugou Katsuki karşısında. Ama U.A.’ya kabul edildikten, yeni arkadaşlar edinip Bakugou ile yüzleştikten sonra, özgüven eksikliğinden kurtulmuş, hatta bir çok insana cesaret ve gaz verecek düzeye gelmiştir.

Avatar

1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top