Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Kotobukiya: DC Comics – The Joker Ikemen Heykeli Duyuruldu!

Kotobukiya: DC Comics – The Joker Ikemen Heykeli Duyuruldu!

HEYKEL

Kotobukiya: DC Comics – The Joker Ikemen Heykeli Duyuruldu!

Bildiğiniz gibi Kotobukiya özellikle bishoujo serisi ile göz dolduran bir kalitede işçilik çıkarıyorlar. Şimdide bu zamana kadar benim denk gelmediğim bir tarzda Joker yapıyorlar. DC Comics – The Joker Ikemen Heykelini duyuran Kotobukiya animevari çizimi ve modellemesi ile oldukça güzel bir iş çıkaracağa benziyor. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim. 

 

Kotobukiya, yaklaşmakta olan DC Comics – The Joker Ikemen Heykeli için yeni ön izleme resimlerini ve bazı ayrıntıları paylaştı. Yeni görüntüler, stilize heykelin boyanmamış prototipine ve heykelin dayandığı Ricken tarafından yapılmış konsept tasarımına bir göz atmamızı sağlıyor. 1/7 ölçekli heykel, kabaca 10 inç (yaklaşık 25,4 cm) yüksekliğinde ve basit bir stand ile duruyor. Joker, bir elinde Joker kafası olan bir bastonu ve diğerinde gülen bir balık içerecektir. 

  

Fiyatlandırma ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Tamamen boyanmış heykel San Diego Comic-Con 2019 Koto Standında sergilenecek. Daha fazla bilgi geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın. 

 

Avatar

1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

To Top