Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

McFarlane: The Walking Dead’in Negan Heykeli Yolda!

McFarlane Toys: The Walking Dead'in Negan Heykeli Yolda!
Fotoğraf: McFarlane

HEYKEL

McFarlane: The Walking Dead’in Negan Heykeli Yolda!

McFarlane: The Walking Dead’in Negan’ı Yolda

“Is that you, Rick? Underneath all that man bush? Shit, I would not have messed with that guy.”

2010 yılında televizyon hayatında giriş yapan ve 131 bölüm ile 9 sezondur devam eden The Walking Dead dizisi hayranları için güzel bir haberimiz var. Diziye 2016 yılında sonradan dahil olan ama çok önemli işlere imza atıp ön plandaki karakterlerden birisi olan hatta ikonik kötülerden birisi olmuş Negan karakterinin heykeli, McFarlane Toys tarafından duyuruldu!

2009 yılında Watchmen‘in çizgi roman uyarlanmasında Edward Blake / Comedian karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Jeffrey Dean Morgan‘ın The Walking Dead macerasında da başarılı bir şekilde canlandırdığı Negan karakterinin zombilerle olan kavgasının dioraması nefis gözüküyor.

McFarlane: The Walking Dead'in Negan'ı Yolda

McFarlane: The Walking Dead’in Negan’ı Yolda

Lucille ile zombilerin beynine, böbreğine vurup ortamda mevzu çıkartan resin diorama tarzındaki heykel resinden üretilmiş ve 12.5 inç(31cm) ebatında. Detayları ile göz dolduran heykelin bir güzelliği de çift kafası olması. 1000 tane olarak limitli üretilmiş ve her bir numara elle yazılmış. Güzel tarafları bununla da kalmıyor heykelin base’i de dönüyor ayrıca sertifikalar da Todd McFarlane tarafından imzalanmış.

Fiyat: 329 Dolar, çıkış tarihi ise 9. sezonun başlangıcına yakın olacakmış.

Web Sitesi: McFarlane.com 

 

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top