Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette Ön Siparişte!

Fotoğraf: Sideshow

HEYKEL

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette Ön Siparişte!

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette


Sideshow Collectibles, Alien Warrior Mythos Maquette heykelini ön siparişe çıkardı!

Bugün FSD’de de Sideshow günü. Legacy Effects sanatçıları ile ortak ürettikleri Alien Warrior heykeli, Mythos Maquette serisinin yeni ürünü oldu. 17.75 inc (45 cm) yüksekliğe sahip heykelin detayları inanılmaz. Yeniden tasarlanan ve daha çok evrimleşmiş bir Xenomorph Warrior‘a benzeyen bir heykel var karşımızda. Star Wars Mythos serisi gibi yeni bir Mythos serisi olacak anlaşılan.

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette

Sideshow: Alien Warrior Mythos Maquette


Sideshow iki farklı seçenek sunuyor. Standart versiyona ek olarak The Exclusive Edition versiyonunda, çıkartılabilen Jonesy heykeli bulunmakta.

Heykeli Sideshowtoy.com sitesinden taksit seçenekleri ile ön-sipariş edebilirsiniz. Standard Collector Edition $935, Exclusive Edition $950.

Ek Bilgi:

Yaratık (Alien), (bazen Xenomorph olarak da adlandırılır)[1][2] Antagonist olarak tanımlanabilecek Yaratık film serilerinde yer alan hayali karakterdir. İlk olarak 1979 yapımı Yaratık filminde boy göstermiş olup daha sonra Yaratık 2 (1986), Yaratık 3 (1992), Yaratık: Diriliş (1997), Alien Predator’e Karşı (2004) ve Aliens vs. Predator: Requiem (2007) filmlerinde, bazı video oyunlarda yer alan sinema karakteri.

Dünya dışı bir gezegene ait olan bir varlıktır. Dünya’ya gelişleri Predatorler aracılığı ile olmuştur. Vahşi, saldırgan ve virüs gibi üreme özelliklerine sahip bir türdür. Diğer pek çok bilim kurgunun aksine zeki bir medeniyete sahip değildir. Tasarımı kasten insanın cinsel ikiliğini bulanık gösterip hem kadın hem de erkeklerin cinsel korkularına çağrışımlar yapmaktadır.

Yaratığın tasarımı İsviçreli sürrealist HR Giger tarafından yapılmıştır. Serinin her filminde onun yaşam ve üreme döngüsü gösterilmişti

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top