Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Fotoğraf: Sideshow

HEYKEL

Sideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow‘dan yeni Batgirl Premium Format Figure heykeli!

Kişisel olarak Sideshow‘un 1/6 ölçek aksiyon figürlerini sevemesem de ürettikleri ve tasarladıkları heykellerin hastasıyım. Bu konuda ciddi başarılılar. Daha önce çıkan Batman ve Batwoman heykelleri ile aile büyüyor.

Heykel, 21 inç (53 cm) ebatında. Heykelin tasarımında, suçlularla dövüşmek üzere, çatıdan içeriye pencereden girerken modellenmiş Barbara Gordon‘u yani Batgirl‘ü görüyoruz.

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Heykel genel olarak polyresin’den üretilmiş fakat diğer PF heykellerinde de gördüğümüz gibi, pelerin kısmı tellere ile şekil verilebilmesi için kumaştan yapılmış. Böylelikle istediğiniz şekilde pozlama olanağına sahip oluyorsunuz ki bu özelliğin PF Batman heykelimde de olmasını çok istiyorum.

Heykelin bir adet Collector versiyonu ve Exclusive versiyonu var. Exclusive versiyonu 2 adet kafa modellemesine sahip. Gülümseyen ve saçları rüzgarda dalgalanan kafa modellemesi ekstrası. Diorama yapısına sahip base, boya ve modelleme işçiliğindeki başarı tam anlamı ile bir Sideshow tarzı.

Bugün itibari ile sideshowtoy.com üzerinden ön-siparişler açılacak. Exclusive versiyonu $575.00, Collector versiyonu ise $560.00’dan satışta olacak.

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top