Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow: Skynet’e Karşı Bir Müttefik Rebel Terminator – Mythos Premium Format™

Sideshow: Skynet'e Karşı Bir Müttefik Rebel Terminator!

HEYKEL

Sideshow: Skynet’e Karşı Bir Müttefik Rebel Terminator – Mythos Premium Format™

 Rebel Terminator - Mythos Premium Format™

Rebel Terminator – Mythos Premium Format™

“A war is raging between what’s left of the human race and Skynet. Both sides eagerly search for any advantage… The Rebel Terminator is born.”

Heykel denilince akla gelen Sideshow, bu sefer çok ciddi bir göreve çıkmış. İnsanlığın sonunu getirmeye çalışan ve en tehlikeli yapay zekalardan bir tanesi olan Skynet‘e karşı mücadelede güçlü bir müttefik olacak olan Rebel Terminator‘ü sunuyor.

Rebel Terminator ise Terminator serisinin mitolojisine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan, teknolojinin ruhunu ve her yerdeki hayranların hayal gücü ile direniş kıvılcımını canlandıran yeni bir figür olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımına baktığımızda gayet de çekici bir hanımefendi görüyoruz aslında. Esmer, saçları şekilli, gözleri sürmeli filan. Keşke bütün robotlar böyle olsaydı diyor insan tabii.

49,5 cm ebatındaki Rebel Termintor heykelde resin ve plastik kullanılmış. Modellemesi, boya işçiliği her zaman ki Sideshow kalitesinde. Normal kafa versiyonunun dışında bir adet “Battle Damage” kafasına sahip. İki farklı fiyat üzerinden satılıyor.

Bu statünün oluşmasında rol oynayanlar: Ian MacDonaldFabian SchlagaZac RoaneKucharek BrothersAdam SmithMireya Romo-BowenChie IzumaEd Bradley ve Casey Love bu heykel için: “The endoskeleton is such an amazing design, and the balance between human and machine is incredibly important to this character. We wanted the human part of her to outweigh anything else- in the end, it’s her humanity that makes her who she is- a Rebel Terminator.” şeklinde açıklamada bulunmuşlar.

Yani demişler ki kısacası, ”İnsanlık tarafı ağır basan bir robotun, Skynet’e karşı duruşunu göstermek istedik. Rebel Terminatör direnişe bir müttefik olarak ve Skynet’e insan ruhunun kolayca makine tarafından fethedilmediğini hatırlatıyor.’

Sipariş için: https://www.sideshowtoy.com/collectibles/terminator-rebel-terminator-sideshow-collectibles-3006651/

 

 

 

 

 

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top