Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Tweeterhead: DC Super Powers Starfire Heykeli Ön-Siparişte!

Fotoğraf: Tweeterhead

HEYKEL

Tweeterhead: DC Super Powers Starfire Heykeli Ön-Siparişte!

Tweeterhead, DC Super Powers Starfire 1/6 Scale Maquette heykelini ön-siparişe açtı!

Geçtiğimiz günlerde Tweeterhead, DC fanlarını mutlu eden bir haberi takipçileri ile paylaştı. DC‘nin yeni dizisi “Titans” ile tekrardan popülerliğini kazanmaya başlayan Starfire, 17 inç (43.18 cm) yüksekliğinde bir heykel.

Tweeterhead: DC Super Powers Starfire Heykeli Ön-Siparişte!

Klasik çizgi roman (The Teen Titan) kostümü içerisinde gördüğümüz Starfire karakterinin modellemesini ve boya uygulamasını çok beğendik. Heykel bir base üzerinde duruyor ve diorama etkisine sahip. Satış fiyatı: $274.99, şuan $100 dolar ödeyerek ön sipariş edebilirsiniz.

2019’un 3. çeyreğinde ürünler koleksiyonunuza katılacak. Sanat ekibinde ise:Tasarım: Joe Allard, Modelleme: Sam Greenwell ve Jack Mathews, Prototip, Boyama: Jason Wires yer almış.

EK Bilgi:

Koriand’r, diğer adıyla Starfire, Tamaran gezegeninin prensesi olarak, bir ablaya, Blackfire’a sahip olarak doğdu. Starfire ve Blackfire, tüm Tamaran çocuklarının gördüğü ileri derece savaş eğitimlerinden geçmeleri için Okaraa isimli, topluluğu savaşçılardan oluşan bir gezegene yollanırlar. Bu eğitimlerde, Starfire üstün bir başarı gösterirken Blackfire yanında daha sönük kalır. Bu yüzden tahta geçecek kişi Starfire olur ama Blackfire, daha büyük olduğu için taht hakkının kendisinde olduğunu düşünür.

Sonrasında ise zekice bir planla Starfire’ı kendi türüne ihanetle suçlar, tahta geçer ve Starfire’ı köleleştirmek için bir ekip yollar. Starfire, ekibi etkisiz hale getirir, dünyaya kaçar ve burada Teen Titans’la yolları kesişir. Ablasını indirmek için Teen Titans’tan yardım isteyen Starfire, sonrasındaysa güçlü bir Titans üyesi olur…

(Ek bilgi, https://geekkafe.com sitesinden alınmıştır.)

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top