Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Weta: Ringwraith At The Ford Ön-Siparişte!

Fotoğraf: Weta

HEYKEL

Weta: Ringwraith At The Ford Ön-Siparişte!

Weta, Ringwraith At The Ford heykelini ön-siparişe açtı!

Bırakın heykellerinin kalitesini, web sitelerinden fotoğraflara, sunumlarından paylaşımlara her şeyi üst kalitede yapan bir marka. Henüz Tolkien koleskiyonumu o boyuta pek taşımadım çünkü gerçek anlamda bir bütçe gerektiriyor fakat yakındır…

Weta: Ringwraith At The Ford Ön-Siparişte!

Bilen bilir, Tolkien evreninin en sevdiğim evil karakterleri “yüzük tayfı”dır. Weta yine inanılmaz güzel bir işçilik çıkartmış. Gerçekten fotoğraflara bakarken akıl sağlığımı yitirecek gibi oluyorum. Her bir heykel için harcanan süre 400-500 üzeriymiş ki bu da kalitenin tesadüf olmadığını gözler önüne seriyor.

(W x H x D) 55 cm genişliği, 45 cm yüksekliği ve 37 cm derinliğe sahip heykel 750 adet limit olarak üretilmiş, elleri hızlı tutmak lazım. Heykelin Sculptor’ı Brigitte Wuest. Flight to the Ford sahnesinden modellenen heykelin detayları muazzam. Yüzük Tayfı‘nın modellemesi çok güzel yakalanmış.

Weta: Ringwraith At The Ford Ön-Siparişte!

Kıyafetinin hareketleri, boya işçiliği gerçekçiliğini arttırmış. Resin kullanılarak üretilen heykelin özellik at modellemesi daha da efsane. Atın yaraları, kan efektleri nefis. Ayrıca base nehrin sularından sıçrama yapan su modellemeleri de nefis. Heykelin dokusu baktığınızda gerçekten kumaş ve metal zırh etkisini yaratabiliyor.

Heykel şuanda Weta‘nın kendi web sitesinde ön siparişte. $699 gibi yüksek bir rakamdan satılan heykelin taksit yapılandırması mevcut.

Yorumlar

Daha Fazla HEYKEL

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top