Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys 'dan 2 Yeni Figür!

Hiya Toys ‘dan 2 Yeni Figür!

Hiya Toys, yaptığı son paylaşımlarla 2 yeni figür duyurdu. Bu figürlerden biri Robocop ve diğeri ise Leatherface karakterleri oldu.

Hiya Toys ‘un duyurduğu 1/12 ölçekli diecast Robocop figürü yaklaşık 6.5″ (16.5cm) uzunluğunda durmakta.

Aksesuar olarak 2 adet değiştirilebilir hasar almış zırh parçası, 3 adet ağız modellemesi, 8 adet el modellemesi, 2 adet tabanca, 1 adet sniper rifle, ateş efektleri ve son olarak stand ile gelmekte.

Figür için henüz bir fiyat bilgisi paylaşılmadı. Çıkış tarihinin ise 2022 yılının son çeyreğinde olması bekleniyor.

RoboCop

Duyurulan bir diğer figür ise Texas Chainsaw Massacre filminden Leatherface karakteri oldu. Netflix’in 2022 yılı başında çıkarttığı ve serinin reboot filminden olan karakter, 1/18 ölçeğinde ve yaklaşık 4.5″ (11.4cm) uzunluğunda durmakta.

Aksesuar olarak motorlu testeresi ve 1 çift değiştirilebilir el modellemesiyle gelen figürün fiyatı henüz belli değil fakat yine Robocop figürü gibi bu yılın son çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

TCM Figure

TCM FigureRoboCop


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK

► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -