Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys: Injustice 2 Harley Quinn Figürü, Ön Siparişte!

Hiya Toys: Injustice 2 Harley Quinn Figürü, Ön Siparişte!

Hiya Toys Harley Quinn

Injustice 2 evreninde, belki kendi özel hikayelerinde bile bu kadar detaylı tanıyamadığımız Harley Quinn, biliyorsunuz ki Joker’in ölümüyle artık ‘çılgın aşk’ hastalığından kurtulmuş; ama bu sefer daha önemli bir görevi üstlenmiş ‘çılgın’ bir anne. Kendisi düzgün yetiştiremediğini düşünerek, kızını kardeşine evlatlık olarak vermiş olsa da, annesi kadar çılgın olan ve maceraya düşkün kızıyla, Injustice 2 sırasında tekrar yolları kesişiyor ve bu yolculukta bir çok eğlenceli panele sahip oluyorlar. Harley Quinn’i sevmiyorsanız bile size sevdirebilecek bir yazar yazıyor çünkü; Tom Taylor!

Gelelim haberimize. Hiya Toys, yakın zamanda gelecek Injustice 2 Harley Quinn figürlerinden bir fotoğraf yayınladı. 1/18 ölçekli olan figür, yaklaşık 3.75″, 4 inç boyutlarında (yaklaşık 10cm) olacak. Figür, daha önce yayınlanan Injustice 2 serisinin 5. figürü. Hiya Toys, daha öncesinde Superman, Batman, Red Hood ve Swamp Thing figürlerinin de geleceğini duyurmuştu.


San Diego Comic-Con 2018 etkinliğinde ortaya çıkan figür şu anda ön siparişe açık. Figür ise aşırı büyük tokmağı ile görüntülere yansıdı. Daha detaylı bir bilgi yayınlanmadı ancak, serinin diğer duyurulan ürünleri $19.99  değerinde. Mini figür serisi toplamak isteyenler için $19.99 fiyatıyla Hiya Toys Injustice 2 figürleri, koleksiyoncular için ideal. Boyama açısından sıkıntıları olsa da, fiyatına göre ortaya çıkan iş gerçekten kaliteli.

İlgilisi için, Harley Quinn ile birlikte serinin diğer yayınlanan figürlerini de aşağıya bırakıyorum.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -