Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHiya Toys: Injustice 2 Harley Quinn Figürü, Ön Siparişte!

Hiya Toys: Injustice 2 Harley Quinn Figürü, Ön Siparişte!

Hiya Toys Harley Quinn

Injustice 2 evreninde, belki kendi özel hikayelerinde bile bu kadar detaylı tanıyamadığımız Harley Quinn, biliyorsunuz ki Joker’in ölümüyle artık ‘çılgın aşk’ hastalığından kurtulmuş; ama bu sefer daha önemli bir görevi üstlenmiş ‘çılgın’ bir anne. Kendisi düzgün yetiştiremediğini düşünerek, kızını kardeşine evlatlık olarak vermiş olsa da, annesi kadar çılgın olan ve maceraya düşkün kızıyla, Injustice 2 sırasında tekrar yolları kesişiyor ve bu yolculukta bir çok eğlenceli panele sahip oluyorlar. Harley Quinn’i sevmiyorsanız bile size sevdirebilecek bir yazar yazıyor çünkü; Tom Taylor!

Gelelim haberimize. Hiya Toys, yakın zamanda gelecek Injustice 2 Harley Quinn figürlerinden bir fotoğraf yayınladı. 1/18 ölçekli olan figür, yaklaşık 3.75″, 4 inç boyutlarında (yaklaşık 10cm) olacak. Figür, daha önce yayınlanan Injustice 2 serisinin 5. figürü. Hiya Toys, daha öncesinde Superman, Batman, Red Hood ve Swamp Thing figürlerinin de geleceğini duyurmuştu.


San Diego Comic-Con 2018 etkinliğinde ortaya çıkan figür şu anda ön siparişe açık. Figür ise aşırı büyük tokmağı ile görüntülere yansıdı. Daha detaylı bir bilgi yayınlanmadı ancak, serinin diğer duyurulan ürünleri $19.99  değerinde. Mini figür serisi toplamak isteyenler için $19.99 fiyatıyla Hiya Toys Injustice 2 figürleri, koleksiyoncular için ideal. Boyama açısından sıkıntıları olsa da, fiyatına göre ortaya çıkan iş gerçekten kaliteli.

İlgilisi için, Harley Quinn ile birlikte serinin diğer yayınlanan figürlerini de aşağıya bırakıyorum.

BENZER HABERLER

McFarlane Toys: Injustice 2 – Hot Pursuit Flash ve Dr. Fate...

0
McFarlane Toys, DC Multiverse serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Injustice 2 oyunundan Hot Pursuit Flash ve Dr. Fate karakterlerinin figürleri ön siparişe sunuldu. 7...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -