Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Hiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Görünmez Predator!

Hiya Toys çeşitli Predator figürlerine yenisini ekledi ve Görünmez Şehir Avcısı Predator ortaya çıktı. Ön-siparişe sunulan figür 4.5 inç boyutunda (ortalama 11 cm) ve tam anlamıyla Predator’un görünmezlik teknolojisini yansıtıyor. (Wonder Woman’ın görünmez jetiyle kapışır bizce.)

Figür aksesuar olarak dört tane ele, akıllı diske ve açık ve kapalı hali olmak üzere iki mızrağa sahip olacak. 20$ değerindeki figür, Predator 2 filminden esinlenilmiş. Plastikten yapılmış olan figür tam eklemli olma özelliğine sahip.

Her ne kadar ürün özellikleri arasında bir görüntüleme standına sahip olacağı yazılmış olsa da yayınlanan görüntülerde buna dair bir şey verilmemiş durumda. Ocak 2019′da satışa sunulması beklenen figürü Big Bad Boys’un internet mağazası üzerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

[foogallery id=”16586″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Yerli Üreticimiz Kilink Custom’dan Teoman Figürü Geliyor!

0
Yerli figür üreticimiz olan Kilink Custom'dan limitli Teoman figürü geliyor. Orkun Tunç'un projesi olan bu figürde Teoman'ın o dönemi yaşayan herkesin kulağında yer etmiş...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -