Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Hiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Görünmez Predator!

Hiya Toys çeşitli Predator figürlerine yenisini ekledi ve Görünmez Şehir Avcısı Predator ortaya çıktı. Ön-siparişe sunulan figür 4.5 inç boyutunda (ortalama 11 cm) ve tam anlamıyla Predator’un görünmezlik teknolojisini yansıtıyor. (Wonder Woman’ın görünmez jetiyle kapışır bizce.)

Figür aksesuar olarak dört tane ele, akıllı diske ve açık ve kapalı hali olmak üzere iki mızrağa sahip olacak. 20$ değerindeki figür, Predator 2 filminden esinlenilmiş. Plastikten yapılmış olan figür tam eklemli olma özelliğine sahip.

Her ne kadar ürün özellikleri arasında bir görüntüleme standına sahip olacağı yazılmış olsa da yayınlanan görüntülerde buna dair bir şey verilmemiş durumda. Ocak 2019′da satışa sunulması beklenen figürü Big Bad Boys’un internet mağazası üzerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

[foogallery id=”16586″]

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -