Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Hiya Toys: Predator 2 Görünmez Figürü Ön-Siparişte!

Görünmez Predator!

Hiya Toys çeşitli Predator figürlerine yenisini ekledi ve Görünmez Şehir Avcısı Predator ortaya çıktı. Ön-siparişe sunulan figür 4.5 inç boyutunda (ortalama 11 cm) ve tam anlamıyla Predator’un görünmezlik teknolojisini yansıtıyor. (Wonder Woman’ın görünmez jetiyle kapışır bizce.)

Figür aksesuar olarak dört tane ele, akıllı diske ve açık ve kapalı hali olmak üzere iki mızrağa sahip olacak. 20$ değerindeki figür, Predator 2 filminden esinlenilmiş. Plastikten yapılmış olan figür tam eklemli olma özelliğine sahip.

Her ne kadar ürün özellikleri arasında bir görüntüleme standına sahip olacağı yazılmış olsa da yayınlanan görüntülerde buna dair bir şey verilmemiş durumda. Ocak 2019′da satışa sunulması beklenen figürü Big Bad Boys’un internet mağazası üzerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

[foogallery id=”16586″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -