Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys, yakında siparişe açacağı “Predator” serisi figürlerinin kutu tasarımlarının hallerinin fotoğraflarını yayınladı!

Hiya Toys, benim radarıma Batman figürü ile girmişti fakat ölçek olarak ilgimi çekmeyen bir seri. Daha doğrusu benim pek topladığım bir ölçek değil yine de yapılan işi başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca ciddi bir Predator ürün çeşitliliği oluşturmuş durumdalar.

Seri ilk filmden Jungle Hunter Predator ve City Hunter Predator‘un 2. filmden Battle Damaged, Invisible versions versiyonlarından oluşuyor. Figürlerin ebatı 4.5 inç (11.5cm). Figürlerin her birinde aksesuarlar ve stand mevcut. Her birinin fiyatı 19.99 dolar. Bu yılın son çeyreğinde koleksiyonlarımıza giriş yapacak.

Big Bad Toy Store • Entertainment Earth • Dorkside Toys • Megalopolis sitelerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -