Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys, yakında siparişe açacağı “Predator” serisi figürlerinin kutu tasarımlarının hallerinin fotoğraflarını yayınladı!

Hiya Toys, benim radarıma Batman figürü ile girmişti fakat ölçek olarak ilgimi çekmeyen bir seri. Daha doğrusu benim pek topladığım bir ölçek değil yine de yapılan işi başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca ciddi bir Predator ürün çeşitliliği oluşturmuş durumdalar.

Seri ilk filmden Jungle Hunter Predator ve City Hunter Predator‘un 2. filmden Battle Damaged, Invisible versions versiyonlarından oluşuyor. Figürlerin ebatı 4.5 inç (11.5cm). Figürlerin her birinde aksesuarlar ve stand mevcut. Her birinin fiyatı 19.99 dolar. Bu yılın son çeyreğinde koleksiyonlarımıza giriş yapacak.

Big Bad Toy Store • Entertainment Earth • Dorkside Toys • Megalopolis sitelerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -