Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys: Predator Serisi Figür Paketleme Fotoğraflarını Yayınladı!

Hiya Toys, yakında siparişe açacağı “Predator” serisi figürlerinin kutu tasarımlarının hallerinin fotoğraflarını yayınladı!

Hiya Toys, benim radarıma Batman figürü ile girmişti fakat ölçek olarak ilgimi çekmeyen bir seri. Daha doğrusu benim pek topladığım bir ölçek değil yine de yapılan işi başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca ciddi bir Predator ürün çeşitliliği oluşturmuş durumdalar.

Seri ilk filmden Jungle Hunter Predator ve City Hunter Predator‘un 2. filmden Battle Damaged, Invisible versions versiyonlarından oluşuyor. Figürlerin ebatı 4.5 inç (11.5cm). Figürlerin her birinde aksesuarlar ve stand mevcut. Her birinin fiyatı 19.99 dolar. Bu yılın son çeyreğinde koleksiyonlarımıza giriş yapacak.

Big Bad Toy Store • Entertainment Earth • Dorkside Toys • Megalopolis sitelerinden ön sipariş verebilirsiniz.

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -