Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

Hiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

Hiya Toys Aliens, Predators ve Alien vs. Predator filmleri baz alınarak yapılan yeni figürlerini duyurdu. Figürler bugün içinde ön siparişe açılacak. Figürlerin hepsi 1/18 ölçeğinde yapılmış ve hepsi 2021 yılında çıkacak. İşte figürler.

Aliens Alien Queen Px 1/18 Ölçekli Figür:

Figür, Alien Queen’in 1986 yılında çıkan Aliens filmindeki baz alınarak yapılmış. Figür 1/18 ölçeğinde ve 5 inç yani yaklaşık 12.7 cm uzunluğunda. Figür artikülasyon noktaları sayesinde size çok çeşitli pozlama imkanı sunuyor. Figür 25 Ağustos 2021’de figür mağazalarında yerini alacak. Figürün fiyatı ise $39.99 olarak belirlenmiş.

Hiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

 

Alien vs. Predator Battle Damage Celtic Predator Px 1/18 Ölçekli Figür:

Figür Alien vs. Predator filmi baz alınarak yapılmış. Figür 1/18 ölçeğinde yapılmış ve 4.5 inç yani yaklaşık 11.4 cm uzunluğunda. Celtic Predator figürünün üstündeki zırhı savaş hasarlı şekilde yapılmış. Figürün tamamıyla pozlanabilir şekilde yapılmış ve detaylı bir boya işçiliği yapılmış. Figür 26 Mayıs 2021’de figür mağazalarında yerini alacak. Figürün fiyatı ise $19.99 olarak belirlenmiş.

Hiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

 

Alien vs. Predator Chopper Predator Px 1/18 Ölçek Figürü:

Figür Chopper Predator’ın Alien vs. Predator filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/18 ölçeğinde yapılmış ve 4.5 inç yani yaklaşık olarak 11.4 cm uzunluğunda. Figür Chopper Predator’un filmdeki ikonik görüntüsünü tam anlamıyla yansıtmış. Çok çeşitli pozlama imkanı sunan figür detaylı bir işçilikle boyanmış. Figür 25 Ağustos 2021’de figür mağazalarında yerini alacak. Figürün fiyatı ise $19.99 olarak belirlenmiş.

Hiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

 

Predators Active Camouflage Falconer Px 1/18 Ölçek Figürü:

Figür Predators filmi baz alınarak yapılmış. Figür 1/18 ölçeğinde yapılmış. Detaylı bir boya işçiliği olan figür filmdeki ikonik görünümü yansıtılarak yapılmış. Figür artikülasyon noktaları sayesinde çok çeşitli pozlama imkanı sunuyor. Figür 26 Mayıs 2021’de figür mağazalarında yerini alacak. Figürün fiyatı ise $19.99 olarak belirlenmiş.

 

Hiya Toys Yeni Alien ve Predator Serisi Figürlerini Tanıttı!

Bu günlük bizden bu kadar. Yeni haberler geldikçe sizler ile paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

 

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -