Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaREPLİKAHollywood Collectibles’dan Predator Net Gun Replikası Geliyor!

Hollywood Collectibles’dan Predator Net Gun Replikası Geliyor!

Filmlerde gördüğümüz silah ve aletlerin replikalarını yapan Hollywood Collectibles Group, Predator 2 filminde gördüğümüz ve Predator’un kullandığı ağ silahını ve dartını Life Size (1/1) ölçeğiyle karşımıza çıkartıyor.

Detaylı ve ince işlenmiş bu replika, reçine malzemeden üretilip el ile boyanıyor. Ayrıca parçaları sergilemenizi kolaylaştıracak stantlar da ürün ile birlikte gelmekte.

Sınırlı üretim olan versiyonu, önünde filmin logosunu da bulunduran bir stantla birlikte geliyor ancak bu versiyondan sadece 150 adet üretildiğini hatırlatmakta fayda var.

Her iki versiyonun da fiyatları 599.95$ olarak belirlenmiş durumda. Ürünün çıkış tarihi ise 2023 yılının üçüncü çeyreğini işaret ediyor..

Pred-Dart-Gun_700-06


 

FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -