Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaREPLİKAHollywood Collectibles’dan Predator Net Gun Replikası Geliyor!

Hollywood Collectibles’dan Predator Net Gun Replikası Geliyor!

Filmlerde gördüğümüz silah ve aletlerin replikalarını yapan Hollywood Collectibles Group, Predator 2 filminde gördüğümüz ve Predator’un kullandığı ağ silahını ve dartını Life Size (1/1) ölçeğiyle karşımıza çıkartıyor.

Detaylı ve ince işlenmiş bu replika, reçine malzemeden üretilip el ile boyanıyor. Ayrıca parçaları sergilemenizi kolaylaştıracak stantlar da ürün ile birlikte gelmekte.

Sınırlı üretim olan versiyonu, önünde filmin logosunu da bulunduran bir stantla birlikte geliyor ancak bu versiyondan sadece 150 adet üretildiğini hatırlatmakta fayda var.

Her iki versiyonun da fiyatları 599.95$ olarak belirlenmiş durumda. Ürünün çıkış tarihi ise 2023 yılının üçüncü çeyreğini işaret ediyor..

Pred-Dart-Gun_700-06


 

FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -