Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaBUSTHot Toys: 1/1 Avengers: Endgame - Nano Gauntlet Duyuruldu! *Spoiler İçerir*

Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame – Nano Gauntlet Duyuruldu! *Spoiler İçerir*

! SPOİLER UYARISI ! 

 

Sonunda AvengersEndgame sinemalara çıktı ama hala izlemeyenler olabildiği için spoiler uyarısı verme ihtiyacı duydum. Filmi izleyenler ya da spoiler yeme endişesi olmayanlar için haber detaylarına geçelim.  

Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame - Nano Gauntlet Duyuruldu!
Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame – Nano Gauntlet Duyuruldu!

AvengersEndgameMarvel Cinematic Universe (MCU) için oldukça güzel bir final filmi olmuş diyebiliriz. Evet bazı ufak pürüzler olsa dahi güzel ve keyifli bir filmdi. MCU’nun bu zamana kadar bütün filmlerinde bütün süper kahramanları toplamasının tek bir sebebi vardı o da AvengersInfinity War ve Endgame’de ana kötü olarak adlandıracağımız ThanosThanos bütün evrene yayılmış olan 6 Sonsuzluk Taşını kendi hakimiyetine alarak evrenin yarısını yok etme planı içerisinde bir adamdı ve Infinity War’da bunu sadece dünya için yaptı da. 

Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame - Nano Gauntlet Duyuruldu!
Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame – Nano Gauntlet Duyuruldu!

Endgame’de ise geriye kalan süper kahramanlarımız bu olayı tam tersine çevirmek için geçmişe giderek Sonsuzluk Taşlarını Thanos’dan önce ele geçirerek dünyanın yarısı yok olan kısmını geri getirmeyi planlamaktalar. Bunun için de Tony Stark (Iron Man) taşları etkinleştirecek olan yeni bir eldiven yapar ve bu eldivenin ismi Nano Gauntlet olur. Bu eldiveni Hulk takıp dünyanın yarısı yok olan kısmını geri getirir ama bu şekilde film son bulmaz. Daha sonra bu eldiveni Tony Stark (ıron Man) de giyerek büyük bir fedakarlık sonucu dünyayı Thanos ve ordusundan tamamen arındırır.  

Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame - Nano Gauntlet Duyuruldu!
Hot Toys: 1/1 Avengers: Endgame – Nano Gauntlet Duyuruldu!

Bu haberde Tony Stark’ın (Iron Man) giydiği Nano Gauntlet’i duyurucazTony Stark’ın giydiği Nano Gauntlet’in 1/1 ölçekli halinin boyutu yaklaşık 52 cm yüksekliğinde, ışıklandırılmış 6 Sonsuzluk Taşı ve dik bir şekilde sergilememize yarayan bir tabanla satışa sunulacak. Ama Hot Toys bu kadar büyük ölçekli bir heykelin 1/4 ölçekli Hulk Versiyonu ve Movie Promo Versiyonunu da duyurdu. Henüz fiyatlandırma belli olmadığı için bir bilgimiz yok ama yeni haberler edindikçe paylaşmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın. 

[foogallery id=”22579″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -