Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: 1/4 Ölçekli Iron Man MK IV ve Gantry Setini Duyurdu!

Hot Toys: 1/4 Ölçekli Iron Man MK IV ve Gantry Setini Duyurdu!

Hot Toys, Iron Man 2 filminden Iron Man MKIV ve Gantry setini duyurdu. Daha önce 1/6 ölçekte çıkan ve hayranlar tarafından yoğun ilgi gören set, bu kez 1/4 ölçekli haliyle karşımıza çıkıyor.

Figür, 19 inç (yaklaşık 48 cm) boyunda ve 40 farklı noktadan artikülasyona sahip. Ayrıca Hot Toys Gantry setini almak istemeyen koleksiyonerler için sadece Iron Man MK IV figürünü de satışa sundu.

Figürün yanında aksesuar olarak biri maske kısmı ayrılabilen olmak üzere iki kasklı kafa modellemesi, değişebilen eller, değişebilen zırh parçaları, donut, donut kutusu, kahve fincanı ve stant mevcut. Bunların yanı sıra figürün zırhında da LED aydınlatmalar bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün Gantry seti ile birlikte fiyatı 1,040$, sadece figürün fiyatı ise 595$ olarak açıklandı. Figürün çıkış tarihinin 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında olması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -