Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: 1/4 Ölçekli Iron Man MK IV ve Gantry Setini Duyurdu!

Hot Toys: 1/4 Ölçekli Iron Man MK IV ve Gantry Setini Duyurdu!

Hot Toys, Iron Man 2 filminden Iron Man MKIV ve Gantry setini duyurdu. Daha önce 1/6 ölçekte çıkan ve hayranlar tarafından yoğun ilgi gören set, bu kez 1/4 ölçekli haliyle karşımıza çıkıyor.

Figür, 19 inç (yaklaşık 48 cm) boyunda ve 40 farklı noktadan artikülasyona sahip. Ayrıca Hot Toys Gantry setini almak istemeyen koleksiyonerler için sadece Iron Man MK IV figürünü de satışa sundu.

Figürün yanında aksesuar olarak biri maske kısmı ayrılabilen olmak üzere iki kasklı kafa modellemesi, değişebilen eller, değişebilen zırh parçaları, donut, donut kutusu, kahve fincanı ve stant mevcut. Bunların yanı sıra figürün zırhında da LED aydınlatmalar bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün Gantry seti ile birlikte fiyatı 1,040$, sadece figürün fiyatı ise 595$ olarak açıklandı. Figürün çıkış tarihinin 2023 yılının ikinci ile üçüncü çeyreği arasında olması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -