Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: 2019 Hellboy Serisi Koleksiyonu Duyurusu!

Hot Toys: 2019 Hellboy Serisi Koleksiyonu Duyurusu!

Hot Toys: 2019 Hellboy Serisi

Hot Toys, önümüzdeki ay vizyona girecek olan Hellboy(2019) için bir dizi koleksiyon seti üreteceklerini duyurdu.

Hot Toys‘un modelleme ve genel olarak tasarımdaki titizliğini göz önünde bulundurursak öncelikle güzel bir 1/6 ölçeğe sahip bir Hellboy figürü bizleri bekliyor olabilir. Tabi bunun yanı sıra bazı aksesuarlar ve özel ürünler de içerebilir.

Filme gelecek olursak, Mike Mignola‘nın çizgi roman serisinin yeni bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Hellboy rolünde David Harbour ve Resident Evil serisi ile gönlümüze taht kuran Milla Jovovich Nimue the Blood Queen rolü ile karşımızda olacaklar.

Koleksiyona ait figür ve aksesuarlar açıklandıkça güncellemeye devam edeceğiz. Filmin fragmanını izlemediyseniz ya da bir kez daha izlemek isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -