Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: 2019 Hellboy Serisi Koleksiyonu Duyurusu!

Hot Toys: 2019 Hellboy Serisi Koleksiyonu Duyurusu!

Hot Toys: 2019 Hellboy Serisi

Hot Toys, önümüzdeki ay vizyona girecek olan Hellboy(2019) için bir dizi koleksiyon seti üreteceklerini duyurdu.

Hot Toys‘un modelleme ve genel olarak tasarımdaki titizliğini göz önünde bulundurursak öncelikle güzel bir 1/6 ölçeğe sahip bir Hellboy figürü bizleri bekliyor olabilir. Tabi bunun yanı sıra bazı aksesuarlar ve özel ürünler de içerebilir.

Filme gelecek olursak, Mike Mignola‘nın çizgi roman serisinin yeni bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Hellboy rolünde David Harbour ve Resident Evil serisi ile gönlümüze taht kuran Milla Jovovich Nimue the Blood Queen rolü ile karşımızda olacaklar.

Koleksiyona ait figür ve aksesuarlar açıklandıkça güncellemeye devam edeceğiz. Filmin fragmanını izlemediyseniz ya da bir kez daha izlemek isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -