Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Anakin ve Padmé Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys: Anakin ve Padmé Figürlerini Duyurdu!

Hot Toys, uzun zamandır geleceğini duyurduğu fakat hakkında hiçbir detay paylaşmadığı Padmé Amidala figürünü sonunda duyurdu. Ama bu figürün yanında bir sürpriz yapıp Anakin Skywalker‘ı da duyurdu. İtiraf etmeliyim ki uzun zamandır bekleyen biri olarak heyecan yaptım biraz.

Star Wars: Episode 2 – Attack of the Clones filmindeki halleriyle karşımıza çıkan bu iki figürün detayları sırasıyla şu şekilde:

Star Wars: Anakin And Padme Picnic Scene (HD animated gif

 

Padmé Amidala

Yaklaşık 27cm uzunluğundaki Padmé’yi filmdeki beyaz kıyafetiyle görmekteyiz. Evet, Hot Toys yüz modellemelerinde genellikle çok iyi işler çıkartıyor fakat bu figürde Natalie Portman‘ın yüzünün gerçekten muazzam işlemişler.

Figürün aksesuarları ise şu şekilde olacak:

  • 5 adet el modellemesi
  • ELG-3A Blaster Pistol
  • E-5 Blaster Rifle
  • Droid fabrikası temalı bir base

Ayrıca figürün gözleri de oynatılabilir özelliğe de sahip olacak. Çıkış tarihinin 2024 ortasında olması beklenen figürün fiyatı ise 270$ olarak Sideshow’da ön siparişe açıldı.

 

Anakin Skywalker

Yaklaşık 31cm uzunluğundaki Anakin figürü de yine şahane durmakta. Açıkçası Anakin’i görmeyi beklemiyordum fakat Hot Toys bizleri şaşırtıp Padmé ile beraber Anakin’i de duyurdular.

Figürün aksesuarları sırasıyla şöyle:

  • 8 adet el modellemesi
  • 2 adet Lightsaber (1’i Anakin’in diğeri ise emanet aldığı kılıç)
  • Toplam 4 adet kılıç efekti (2 mavi ve 2 yeşil)
  • Değiştirilebilir sağ kol modellemesi
  • Droid fabrikası temalı base

Anakin’de de Padmé’de olduğu gibi oynatılabilir gözler mevcut. Buna ek olarak önceki Hot Toys haberlerinde de sizlere anlattığım gibi USB ile çalışan Lightsaber’lar bu figürde de olacak. USB-C adaptörü figürün kutusunda mevcut fakat USB-C kablosu maalesef kutu içeriğine dahil değil.

Anakin‘in çıkış tarihi de Padmé gibi 2024 ortasında olması bekleniyor. Figür, 279$ fiyat ile Sideshow’da ön siparişe açıldı.

Şahsen ben iki figüre de bayıldım. Özellikle Padmé’ye aşık oldum bile diyebilirim. Kesinlikle koleksiyonuma eklemem gerek bu figürleri nasıl alacağımı henüz bilmiyorum fakat figürlerin çıkmasına neredeyse 2 yıl var. Halledeceğiz artık bir şekilde.

:(((( Ah be Anakin…

Anakin Padme GIFs | Tenor

:(((( Ah ulan Anakin, yapılır mıydı bu be!


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -