Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Avengers Infinity War – Neon Tech Iron Man 4.0 Figürü!

Hot Toys: Avengers Infinity War – Neon Tech Iron Man 4.0 Figürü!

Hot Toys tarafından duyurulan bir diğer Convention Exclusive figürü ise Avengers: Infinity War filminden Mark 50 zırhının Neon Tech versiyonu oldu.

1/6 ölçekli figür 12.5 inç (yaklaşık 32 cm) boyunda ve 30 noktadan artikülasyona sahip. Figürün zırhı diecast metal parçalar ve LED ışıklı efektlere sahip. Toplamda 21 farklı noktadan ışıklandırma mevcut. Figürün yanında değişebilen eller, Nano Repulsor Cannon, Hand Cannon, Nano Boosters, Energy Blade, Holo Shield ve figür standı bulunmakta.

Figür henüz ön siparişe açılmasa da bu yılın son çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

 

BENZER HABERLER

Hasbro: Marvel Legends Canlı Yayınında Birçok Yeni Figür Duyurdu!

0
28 Temmuz 2021’de Marvel’in düzenlediği Fan First Wednesday etkinliğinde ana odak noktası Disney+’da yayınlanacak What If serisiydi. Bu etkinlikte, gelmekte olan seriden bazı figürlerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -