Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRHot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Hot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Batman’i hiç bu kadar şık görmedeniz!

Tamam kabul ediyorum özellikle Nolan filmlerinde Bruce Wayne’i şık giyinmiş olarak görmüş olabiliriz. Fakat Batman haliyle bu kadar prestijli ve kaliteli bir kostümde görmemiştik. Bu yazıyı yazmadan ufak bir not, şu aşamada lütfen Ahmet’in gözlerini ve banka hesabını kapatın.

Batman sanıyorum süper kahramanlar arasında en çok değişik tür kostüme sahip olan karakter olabilir, ikinci sırayı da büyük ihtimalle ÖrümcekAdam alıyor olmalı. Ama dediğim gibi bu bir moda yarışı olsa Batman çok önde götürürdü. Bu kadar çok farklı versiyonu olması da koleksiyoncuları için çok fazla opsiyon demek, özelliklede bu tarz güzel bir zırh ile geliyorsa satın alınmaya birebir.

Bu seferki kostümü Batman: Arkham Knight oyunundaki haliyle geliyor. İlk göze çarpan zırhın göğüs kısmındaki altın renkli Batman logosu oluyor, bu detay o kadar güzel ki sadece o parçayı bile alasım geliyor gerçekten. Figür bir çok gerçeğe yakın detaylarla süslenmiş ve Hot Toys’un her zamanki standardını yansıtan yüksek kalitedeki malzemelerden yapıldığı da belli.

Pelerin fotoğraflarda değişik şekillerde görünüyor, bu da yüksek ihtimalle demek kipelerinin kendisi de şekil verilebilir bir materyalden yapılmış olmalı. Yani, böylelikle istediğiniz gibi pozlayabilirsiniz. Ayrıca bu figür birçok silah, batarang ve diğer aksesuarın yansıra değişebilen elleri ile geliyor.

1/6 ölçeğinde çıkacak bu figürün şu anda fiyatı ve ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir haber yok. Fakat içiniz rahat olsun Hot Toys ürünleri limitli olmadığından istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Benden şimdilik bu kadar haftaya görüşürüz.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -