Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Hot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Batman’i hiç bu kadar şık görmedeniz!

Tamam kabul ediyorum özellikle Nolan filmlerinde Bruce Wayne’i şık giyinmiş olarak görmüş olabiliriz. Fakat Batman haliyle bu kadar prestijli ve kaliteli bir kostümde görmemiştik. Bu yazıyı yazmadan ufak bir not, şu aşamada lütfen Ahmet’in gözlerini ve banka hesabını kapatın.

Batman sanıyorum süper kahramanlar arasında en çok değişik tür kostüme sahip olan karakter olabilir, ikinci sırayı da büyük ihtimalle ÖrümcekAdam alıyor olmalı. Ama dediğim gibi bu bir moda yarışı olsa Batman çok önde götürürdü. Bu kadar çok farklı versiyonu olması da koleksiyoncuları için çok fazla opsiyon demek, özelliklede bu tarz güzel bir zırh ile geliyorsa satın alınmaya birebir.

Bu seferki kostümü Batman: Arkham Knight oyunundaki haliyle geliyor. İlk göze çarpan zırhın göğüs kısmındaki altın renkli Batman logosu oluyor, bu detay o kadar güzel ki sadece o parçayı bile alasım geliyor gerçekten. Figür bir çok gerçeğe yakın detaylarla süslenmiş ve Hot Toys’un her zamanki standardını yansıtan yüksek kalitedeki malzemelerden yapıldığı da belli.

Pelerin fotoğraflarda değişik şekillerde görünüyor, bu da yüksek ihtimalle demek kipelerinin kendisi de şekil verilebilir bir materyalden yapılmış olmalı. Yani, böylelikle istediğiniz gibi pozlayabilirsiniz. Ayrıca bu figür birçok silah, batarang ve diğer aksesuarın yansıra değişebilen elleri ile geliyor.

1/6 ölçeğinde çıkacak bu figürün şu anda fiyatı ve ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir haber yok. Fakat içiniz rahat olsun Hot Toys ürünleri limitli olmadığından istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Benden şimdilik bu kadar haftaya görüşürüz.

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -