Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Hot Toys: Batman Arkham Knight 1/6 Ölçek Figür!

Batman’i hiç bu kadar şık görmedeniz!

Tamam kabul ediyorum özellikle Nolan filmlerinde Bruce Wayne’i şık giyinmiş olarak görmüş olabiliriz. Fakat Batman haliyle bu kadar prestijli ve kaliteli bir kostümde görmemiştik. Bu yazıyı yazmadan ufak bir not, şu aşamada lütfen Ahmet’in gözlerini ve banka hesabını kapatın.

Batman sanıyorum süper kahramanlar arasında en çok değişik tür kostüme sahip olan karakter olabilir, ikinci sırayı da büyük ihtimalle ÖrümcekAdam alıyor olmalı. Ama dediğim gibi bu bir moda yarışı olsa Batman çok önde götürürdü. Bu kadar çok farklı versiyonu olması da koleksiyoncuları için çok fazla opsiyon demek, özelliklede bu tarz güzel bir zırh ile geliyorsa satın alınmaya birebir.

Bu seferki kostümü Batman: Arkham Knight oyunundaki haliyle geliyor. İlk göze çarpan zırhın göğüs kısmındaki altın renkli Batman logosu oluyor, bu detay o kadar güzel ki sadece o parçayı bile alasım geliyor gerçekten. Figür bir çok gerçeğe yakın detaylarla süslenmiş ve Hot Toys’un her zamanki standardını yansıtan yüksek kalitedeki malzemelerden yapıldığı da belli.

Pelerin fotoğraflarda değişik şekillerde görünüyor, bu da yüksek ihtimalle demek kipelerinin kendisi de şekil verilebilir bir materyalden yapılmış olmalı. Yani, böylelikle istediğiniz gibi pozlayabilirsiniz. Ayrıca bu figür birçok silah, batarang ve diğer aksesuarın yansıra değişebilen elleri ile geliyor.

1/6 ölçeğinde çıkacak bu figürün şu anda fiyatı ve ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir haber yok. Fakat içiniz rahat olsun Hot Toys ürünleri limitli olmadığından istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Benden şimdilik bu kadar haftaya görüşürüz.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -