Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Batman: Arkham Knight - Batgirl

Hot Toys: Batman: Arkham Knight – Batgirl

Nedir bu yarasalardan çektiğimiz?

Üzerinde oldukça çok konuşulmuş olan korona virüsünün yarasalardan çıkmış olma dedikodusunu duymuşsunuzdur. Yarasa denince de aklınıza ilk önce sarmısaklı bir yarasa çorbası geldiğini sanmıyorum. Tahminimce bu sayfayı takip ediyor ve bu yazıları okuyorsanız da yarasa size Batman’i çağrıştırıyor olmalı.

Biz buradan devam edelim. Geçen hafta yazısını yazdığım Batman: Arkham Knight’ın figürünü takiben Hot Toys bu seferde 1/6 ölçeğindeki Batgirl figürünü bizlerle paylaştı.

Barbara Gordon, Batman: Arkham Knight oyunun üçüncü eklentisinde karşımıza çıkıyordu. Geçen hafta yazdığım Batman figüründe olduğu gibi Barbara’nin da göğsündeki altın renkli logosu ilk göze çarpan kısmı. Her zamanki gibi Hot Toys birçok aksesuar ve değişik el opsiyonları sunuyor bizlere ama hafif gülümserken gözüken sürati bunlar arasında benim favorim.

Hot Toys belli ki Batman ailesinden birkaç karakter daha getirecek gibi. Şu anda Batgirl figürünün çıkış tarihi 2021 gözüküyor ve on siparişi Sideshow‘un web sitesinden mümkün. Bir bakin derim, yarasa çorbasından daha iyi gelecektir.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -