Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Hot Toys, Batman: Arkham Knight – Arkham Knight Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, Batman: Arkham Knight – Arkham Knight Figürünü Duyurdu!
Fotoğraflar: Jingobell

AKSİYON FİGÜR

Hot Toys, Batman: Arkham Knight – Arkham Knight Figürünü Duyurdu!

Batma vs Arkham Knight

Batma vs Arkham Knight

*UYARI: YAZININ SONLARI AĞIR SPOİLER İÇERMEKTEDİR!

“This ends tonight.”

Hot toys, Batman: Arkham Knight – Batman figürünü çıkartmasının hemen arkasından beklendiği gibi bugün de “Batman: Arkham Knight – Arkham Knight” figürünü duyurdu!

Bana göre “Batman Arkham” evreninin en klas oyunu olan “Batman: Arkham Knight”da  Korkuluk (Scarecrow) baş kötü olarak sunulmuştu. Fakat oyuna ismini veren kötü karakter: Arkham Knight tabi ki de olayın asıl  merkezi. Serinin dışında DC dünyasına bu oyunla eklenen yeni bir karakter kendisi. Daha sonra DC Comics tarafından 6 sayılık mini seri: Arkham Knight GENESIS yer aldı.

Oyunu oynamamış arkadaşlar için spoiler vermemek adına karakterle ilgili daha fazla bilgi vermek istemiyorum =) Oyunu oynarken epey dert açacak başınıza. =)

Henüz koleksiyonuma katamamış olsam da “Batman Arkham Knight – Batman” figürünün yanında müthiş olacağını düşünüyorum. Fotoğrafları incelerken bile muhteşem detaylara sahip olduğunu görebiliyoruz. Likeness anlamında kafa modellemesi kask olduğundan zaten hiç sorun kalmamış. Kıyafetleri, zırhı, detayları, değiştirebilir olması inanılmaz cezbedici. Böyle olduğunda insan bir kez daha yaşadığı şartlara üzülüyoruz. Ama para biriktirmeye başlamak lazım yine. =) Daha Batman’i alamadık gerçi 😀

Figür yine her zaman olduğu gibi gerek aksesuar gerekse pozlama yani eklem bakımından zengin. Zaten Hot Toys’un eklem sayısı ile ilgili bu zamana kadar çok fazla sorunu olduğunu ben hatırlamıyorum. Arkham Knight figürü oyundaki karakterin özellikleri göz önüne alınarak görünüşü birebir yapılmış. Bununla birlikte  LED aydınlatma kaskı, zırh kaplamalı kamuflaj muharebe takımına, çeşitli tabancalara ve keskin nişancı tüfeği ve bir Arkham Knight temalı figür standında sahip olarak gelecek. Stand biraz daha diorama tarzı olsa nefis olurdu. Son dönem çıkardıkları Batman: JL figüründe olduğu gibi. Ama olsun tek eskiği standı olsun. 😀

Buna ek olarak, Arkham Knight’u Red Hood’a dönüştürmek için değiştirilebilir bir kırmızı renkli kask ve zırh setleri dahildir.

 

Batman: Arkham Knight Hakkında Bilgi:

Batman: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından ise yayımcılığı yapılmış olan video oyunudur.Oyun 23 Haziran 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Oyun hakkında bilgi için tıklayın. 

Oyunu satın almak için tıklayın.

 

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top