Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Black Widow ve Taskmaster Figürleri Geliyor!

Hot Toys: Black Widow ve Taskmaster Figürleri Geliyor!

Hot Toys, önümüzdeki ay vizyona girmesi beklenen Black Widow filminden, Black Widow ve Taskmaster karakterlerinin 1/6 ölçekli figürlerini duyurdu.

Kar kıyafetiyle karşımıza çıkan Black Widow 11 inç (yaklaşık 28 cm) boyunda ve 28 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında değişebilen eller, sopalar, birden fazla tabanca ve stant mevcut.

Taskmaster figürü ise 11.8 inç (yaklaşık 30 cm) boyunda ve 30 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında değişebilen eller, ok ve yay, kalkan, kılıç ve stant bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe açılan figürlerin fiyatı 250$ ve 2022 yılının üçüncü çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Black Widow figürünü sipariş vermek için buraya , Taskmaster figürünü sipariş etmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -