Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Black Widow ve Taskmaster Figürleri Geliyor!

Hot Toys: Black Widow ve Taskmaster Figürleri Geliyor!

Hot Toys, önümüzdeki ay vizyona girmesi beklenen Black Widow filminden, Black Widow ve Taskmaster karakterlerinin 1/6 ölçekli figürlerini duyurdu.

Kar kıyafetiyle karşımıza çıkan Black Widow 11 inç (yaklaşık 28 cm) boyunda ve 28 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında değişebilen eller, sopalar, birden fazla tabanca ve stant mevcut.

Taskmaster figürü ise 11.8 inç (yaklaşık 30 cm) boyunda ve 30 noktadan artikülasyona sahip. Figürün yanında değişebilen eller, ok ve yay, kalkan, kılıç ve stant bulunmakta.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe açılan figürlerin fiyatı 250$ ve 2022 yılının üçüncü çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Black Widow figürünü sipariş vermek için buraya , Taskmaster figürünü sipariş etmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -