Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Batman Arkham Origins - Deathstroke Figürünü Duyurdu! 

Hot Toys: Batman Arkham Origins – Deathstroke Figürünü Duyurdu! 

You’re so clever.” – Deathstroke 

Hot Toys: Batman Arkham Origins - Deathstroke Figürünü Duyurdu! 
Hot Toys: Batman Arkham Origins – Deathstroke Figürünü Duyurdu!

Batman’in hem silah hem de kılıç kullanan bir düşmanı var desem muhtemelen herkes aynı cevabı verir.Deathstroke. Hot Toys her zamanki gibi harika bir figür duyurdu. Bu figür o kadar güzel o kadar güzel ki iyi pozlandığı zaman insanlar kesinlikle heykel sanacaklar. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Hot Toys: Batman Arkham Origins - Deathstroke Figürünü Duyurdu! 
Hot Toys: Batman Arkham Origins – Deathstroke Figürünü Duyurdu!

Batman: ArkhamOrigins- 1/6 ölçekli Deathshot paralı askerlerin ve işe alınacak silahların yeraltı dünyasında, önemli olan eylem ve görevi tamamlamaktır. Genetik olarak tüm sınırları kontrol altına almak için tasarlanan Slade Wilson bir zamanlar askerdi ama şimdi DC Universe’deki en korkulan suikastçilerden biri olarak çalışıyor.

Batman: Arkham Origins’den esinlenen Hot Toys, bugün Deathstroke’un final halini 1/6 ölçekli figürünü tanıttı. Özenle hazırlanmış figür, tek gözlü maske, savaş hasarı ve ayrışma etkisine sahip çok katmanlı bir Deathstroke kıyafeti, tek gözlü maske, alternatif katana tutma pozu için tasarlanmış, birbiri ardına savaşan, zırhlı göğüs zırh plakası, son derece detaylı silahlar içeren çok katlı bir kafa modellemesi, değiştirilebilir balistik sopa, duvarlara tırmanmak için tasarlanmış özel bir silah, bir tabanca, bir katana, iki el bombası ve zemin ile bir figür standı ile evlerimize konuk oluyor. Henüz fiyatla ilgili bir duyumumuz yok ama daha fazla haber geldikçe sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın. 

[foogallery id=”22053″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -