Perşembe, Haziran 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, yakın zamanda vizyona giren Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Doctor Strange filmi için yeni figürünü sevenleriyle paylaştı. 1/6 ölçekli olacak figürümüz 30 eklem noktasına sahip ve yaklaşık 12″ (30cm) uzunluğunda olacak.

Figürümüz sergileme standı, değiştirilebilir eller ve kafa modellemeleri, pelerin, çoklu mistik sanat efektleri, bir çift kelepçe, The Eye of Agamotto ve The Book of Vishanti gibi aksesuarlar içerecektir.

Hot Toys, her zamanki kalitesiyle beraber figürün fiyatını ise yaklaşık 350$ olarak açıkladı. Figürün raflardaki yerini alacağı tarih ise 2023’ün üçünü ve dördüncü çeyrekleri arasında olacak.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

LEGO’dan Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley Portreleri Geliyor!

0
LEGO, bugün yaptığı bir paylaşımlar LEGO Art serisine bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Elvis Presley'in portresini duyuran LEGO, toplamda 4 farklı şekilde sergileyebileceğimiz bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -