Perşembe, Aralık 8, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜHot Toys: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Figürünü Duyurdu!

Hot Toys: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Figürünü Duyurdu!

Hot Toys, yakın zamanda vizyona giren Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Doctor Strange filmi için yeni figürünü sevenleriyle paylaştı. 1/6 ölçekli olacak figürümüz 30 eklem noktasına sahip ve yaklaşık 12″ (30cm) uzunluğunda olacak.

Figürümüz sergileme standı, değiştirilebilir eller ve kafa modellemeleri, pelerin, çoklu mistik sanat efektleri, bir çift kelepçe, The Eye of Agamotto ve The Book of Vishanti gibi aksesuarlar içerecektir.

Hot Toys, her zamanki kalitesiyle beraber figürün fiyatını ise yaklaşık 350$ olarak açıkladı. Figürün raflardaki yerini alacağı tarih ise 2023’ün üçünü ve dördüncü çeyrekleri arasında olacak.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Bad Batch’in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

0
Disney, sonunda The Bad Batch dizisinin yeni bir fragmanını ve posterini paylaştı. Dizinin çıkış tarihi de 4 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk üç bölümünün...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -